Webinar Sente: E-Commerce na rynku międzynarodowym

...

Z jakimi uwarunkowaniami prawnymi wiąże się prowadzenie sprzedaży za granicą? W jaki sposób zmieniły się przepisy w ostatnim czasie? Co dla sprzedawców oznaczają WSTO i SOTI? Jakie są skutki realizacji sprzedaży za pośrednictwem platform internetowych? Czy trzeba uzyskać specjalną rejestrację dla celów sprzedaży e-Commerce?

Na te i wiele innych pytań nurtujących sprzedawców e-Commerce odpowie ekspert – doradca podatkowy z TaxAGroup – podczas webinaru, który odbędzie się już 27 października o godzinie 11:00.

Doradca podatkowy z TaxAGroup odpowie na pytania, które zadaje wielu sprzedawców e-Commerce

Sprzedawcy, którzy działają w branży e-Commerce mają wiele pytań i wątpliwości związanych z handlem międzynarodowym. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i o udzielenie odpowiedzi na nie poprosić eksperta. W tym celu do udziału w naszym wydarzeniu zaprosiliśmy Mieczysławę Szymańską, doradcę podatkowego z TaxAGroup.

Webinar odbędzie się 27 października o godzinie 11:00.

Więcej na temat zaproszonego eksperta:

Mieczysława Szymańska – prawnik i doradca podatkowy. Menadżer w spółce doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Jest autorką publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi liczne kursy dla kandydatów na doradców podatkowych, księgowych, biegłych rewidentów, notariuszy, komorników na terenie całego kraju. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich.

Webinar zakończy się sesją Q&A, dlatego jeśli odpowiedź na nurtujące Państwa pytania nie padnie, będzie można je zadać.

Więcej informacji na temat spotkania, agenda i rejestracja: https://bit.ly/3Mzn6uk

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?