Semcore uruchamia projekt „Co naprawdę działa w SEO”

...

Semcore uruchamia projekt „Co naprawdę działa w SEO”, w ramach którego przetestowane zostaną najskuteczniejsze taktyki pozycjonowania, będące wynikiem półrocznych warsztatów i rozmów z blisko setką pozycjonerów z całego świata.

Inicjatywa badawcza jest już na zaawansowanym etapie, dlatego Semcore postanowiło uruchomić rekrutację na testy wdrożeniowe. Biznesy, które zdecydują się na współpracę, mogą otrzymać wdrożenie taktyk SEO o wartości do 100 000 złotych, o ile będą spełniać określone warunki badawcze. Dodatkowo dla 30 podmiotów przewidziane są bezpłatne konsultacje z ekspertem SEO, a wszystkie zainteresowane organizacje otrzymają dostęp do materiału przedpremierowo.

Szczegóły projektu oraz formularz znajdują się tutaj: semcore.pl/semcore-lab/co-naprawde-dziala-w-seo.

Projekt jest realizowany na platformie R&D SemcoreLAB, która łączy naukę i biznes. Inicjatywa może trwać nawet trzy lata, a estymowany budżet w zależności od wkładu podmiotów wynosi do 2 mln zł.

Poprzedni projekt badawczy Semcore „SEO Case Study” otrzymał wyróżnienia i nagrody marketingowe. Wówczas marka zdobyła koronę SEO, czyli pierwsze miejsca w Google na najbardziej kaloryczne frazy kluczowe: SEO, pozycjonowanie, pozycjonowanie stron. Dodatkowo jest wymieniony w publikacji Instytutu Kotlera „Essentials of Modern Marketing-  Poland Edition”.

e-Izba jest patronem projektu!

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?