sierpień 29, 2022
Aktualności

Marketing afiliacyjny – rozwiązanie na trudne czasy w gospodarce. Zaproszenie na wydarzenie Admitad Expert Talks

29 września Admitad, międzynarodowa firma IT dostarczająca technologie reklamowe i monetyzacyjne, organizuje Admitad Expert Talks. To pierwsze takie wydarzenie poświęcone marketingowi afiliacyjnemu w Polsce, organizowane na wzór konferencji Admitad Expert prowadzonych z sukcesem przez Admitad w innych krajach. Izba Gospodarki Elektronicznej jest patronem wydarzenia.   Admitad Expert Talks odbędzie się w Browarach Warszawskich (ul. Grzybowska 59) w godzinach 16-21. Wydarzenie rozpocznie panel dyskusyjny z udziałem reklamodawców i wydawców działających w sieci partnerskiej Admitad oraz ekspertów firmy. Po dyskusji przewidujemy sesję networkingową w mniej formalnej atmosferze.   Chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać afiliację do realizacji swoich celów biznesowych? To wydarzenie jest dla Ciebie!   Jak się zarejestrować?   Wystarczy wypełnić krótki formularz, żeby potwierdzić swoją chęć uczestnictwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji!   Do kogo skierowane jest wydarzenie?   Wydarzenie Admitad Expert Talks jest skierowane do:  
  • reklamodawców i wydawców już zaangażowanych w afiliację
  • właścicieli biznesów, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z marketingiem afiliacyjnym
  • wszystkich osób zainteresowanych monetyzacją.
  Dlaczego warto uczestniczyć w wydarzeniu?   Marketing afiliacyjny to wciąż w Polsce niedoceniana, a skuteczna i efektywna kosztowo technika marketingu internetowego. Ponieważ w afiliacji płaci się jedynie za rezultaty, można w ten sposób znacznie ograniczyć koszty marketingu, a jednocześnie utrzymać realizację celów biznesowych. Podczas panelu dyskusyjnego klienci Admitad opowiedzą, jak z sukcesem uwzględnili afiliację w swojej strategii marketingowej, zwiększając sprzedaż i budując pozycję marki.   Na wydarzeniu dowiesz się między innymi:  
  • Jak dopasować strategię marketingową do gospodarczych wyzwań i megatrendów
  • Jak afiliacja może być korzystną alternatywą dla coraz droższych reklam online
  • Jak używać afiliacji do tworzenia ruchu w mediach społecznościowych i promocji marki
  • Jak korzyści z afiliacji i innych mądrych rozwiązań marketingowych mogą zrównoważyć negatywne tendencje gospodarcze
  Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę dedykowaną wydarzeniu.   Do zobaczenia!   JEDNO ZDANIE O KRYZYSIE Podczas panelu dyskusyjnego uczestnicy będą mieli okazję poznać ekspertów na co dzień zajmujących się marketingiem afiliacyjnym. Dowiesz się, jak dzięki afiliacji możesz zwiększyć sprzedaż czy rozwinąć biznes. Po części merytorycznej będziesz mieć okazję poznać uczestników wydarzenia.   e-Izba jest Patronem wydarzenia!