styczeń 24, 2022
Aktualności

Konferencja „Ochrona Danych Osobowych – Wyzwania 2022”

Co czeka nas w 2022 roku w obszarze ochrony danych osobowych?

Wyjątkowa Konferencja z okazji Dni ODO i IOD

 

         W dniu Inspektorów Ochrony Danych (26.01.) odbędzie się Konferencja „Ochrona Danych Osobowych – Wyzwania 2022” zorganizowana przez Kancelarię Radców Prawnych – Lubasz i Wspólnicy. Wydarzenie obejmie dwa panele dyskusyjne, w których udział wezmą uznani specjaliści z dziedziny ochrony danych osobowych. Konferencja będzie miała miejsce w przestrzeni online, a udział w niej ma charakter otwarty i bezpłatny.

  Eksperci o wyzwaniach RODO w 2022 W styczniu w dniach 26 i 28 obchodzone są kolejno Dzień Inspektorów Ochrony Danych i Dzień Ochrony Danych Osobowych. Z tej okazji kancelaria Lubasz i Wspólnicy organizuje konferencję online, podczas której eksperci z zakresu RODO przedyskutują wyzwania z zakresu ochrony danych, które przyniesie rok 2022. Wśród uczestników dyskusji znajdą się:
  • była Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych – dr Edyta Bielak-Jomaa,
  • Dyrektor Departamentu Prawnego i Compliance w Wonga.pl – Zuzanna Kopaczyńska-Grabiec,
  • wiceprezes zarządu PIIT, specjalizujący się w cyberbezpieczeństwie i ODO – Xawery Konarski,
  • Naczelnik Wydziału Legislacji w Departamencie Orzecznictwa i Legislacji UODO – Weronika Kowalik,
  • współzałożycielka i prezeska Fundacji Panoptykon – Katarzyna Szymielewicz,
  • inicjator i dyrektor Viadrina Compliance Center – Bartosz Makowicz.
  Spotkanie poprowadzą prawnicy z Lubasz i Wspólnicy. W roli moderatora pierwszego panelu pt.: „RODO i sygnaliści” wystąpi adw. Adam Szkurłat będący liderem specjalizacji Ochrona Danych Osobowych w Lubasz i Wspólnicy. Drugi panel, czyli „RODO i nowe technologie” poprowadzi r. pr. Witold Chomiczewski – wspólnik w Kancelarii i lider specjalizacji E-commerce, Legislacja i Analizy prawne w zakresie TMT, ODO i e-commerce.   Bezpłatna konferencja dla wszystkich Konferencja „Ochrona Danych Osobowych – Wyzwania 2022” to wydarzenie zorganizowane w ramach „Rzeczowo o Prawie”. To cykl cotygodniowych bezpłatnych webinarów dla przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych aktualnymi zagadnieniami prawnymi. Specjalna konferencja z okazji dnia ODO i IOD to wydarzenie, w którym udział także jest darmowy. Wszyscy, którzy chcą w niej uczestniczyć mogą zrobić to po uprzedniej rejestracji na stronie: https://www.webinary.lubasziwspolnicy.pl/webinary/ochrona-danych-osobowych-wyzwania-2022/zapisz-sie.