sierpień 28, 2023
Aktualności

Jubileusz 10-lecia e-Izby

24 sierpnia przejdzie do historii e-Izby jako wyjątkowy wieczór dla branży polskiego handlu elektronicznego. To święto tych, którzy tworzą z pasją polski e-commerce. To także święto całego zespołu Izby Gospodarki Elektronicznej. Jubileusz 10-lecia istnienia organizacji, który odbył się w Restauracji Pańska 85 w Warszawie! ????

Historia e-Izby została uwieczniona na filmie, który przeprowadził gości wydarzenia przez dekadę rozwoju naszej instytucji????

Następnie głos zabrała Prezes Patrycja Sass-Staniszewska, która podziękowała osobom, które jako pierwsze uwierzyły w projekt e-Izby oraz przytoczyła kluczowe dane, najlepiej obrazujące sukcesy Izby Gospodarki Elektronicznej????

????Wypracowaliśmy 96 stanowisk legislacyjnych, mających wpływ na działanie biznesu

????W obszarze Szkoły Gospodarki Elektronicznej przeprowadziliśmy 235 szkolenia, przeprowadzone przez 600 szkoleniowców, z których skorzystało 14,5 tys. uczestników

????Zorganizowaliśmy 220 spotkań grup merytorycznych, w których udział wzięło 4 400 menedżerów z firm zrzeszonych w e-Izbie

????Wydaliśmy 42 raporty branżowe

????Zorganizowaliśmy 154 wydarzenia, w których uczestniczyło 18 tys. osób, w tym 20 uroczystych gal, w czasie których wręczyliśmy 308 nagród

????Byliśmy obecni w najważniejszych mediach w Polsce, z czego w samym 2022 roku - średnio 19 razy w ciągu dnia

Za pomysłem i inspiracją do stworzenia e-Izby stały dwie osoby: Grzegorz Wójcik, który również powitał gości wieczoru oraz Patrycja Sass-Staniszewska. Jednak sukcesu nie byłoby bez ludzi oraz biznesu, który tworzy naszą organizację. ????

Dziękujemy za Waszą obecność, za każde dobre słowo i współpracę, która pozwala e-Izbie realizować swoje plany każdego dnia - już od dekady!????????????????

100 - lat polskiego e-commerce!????????????????????

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z wydarzanie! https://youtu.be/g2HBL2ow5AQ