e-Izba na wydarzeniu Szczyt Cyfrowy IGF Polska 2022

...

🔷Cyfryzacja to zjawisko całkowicie naturalne, którego nie można zatrzymać. Należy odpowiednio zrozumieć jej znaczenie dla naszej przyszłości i wykorzystać szansę, jaką ze sobą niesie. I właśnie w rozumieniu zachodzących w tym obszarze zmian i określaniu trendów pomagają takie spotkania IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju, którego e-Izba jest wartościową częścią.

IGF to przestrzeń, gdzie możliwe jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniem oraz najlepszymi praktykami. Dyskusja z udziałem przedstawicieli środowisk naukowych, samorządów, administracji publicznej, biznesu czy edukacji, prowadzona jest na równych zasadach, w sposób otwarty i transparentny. Fantastycznie, że Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes e-Izby, od kilku lat pracuje w Radzie Programowej IGF Polska i wspólnie z Krzysztof Szubert, Przewodniczącym wydarzenia otwierała to Forum.

🔷Dzięki aktywności e-Izby branża e-commerce oraz sytuacja polskiego MŚP była kolejny raz wyraźnie akcentowana na tym wydarzeniu. Dziękujemy za doskonałą organizację Cyfryzacja KPRM, Ministrowi Pawłowi Lewandowskiemu oraz Krzysztof Szubert – Przewodniczącemu Rady IGF Polska. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w panel dyskusyjny e-Izby: Gospodarka elektroniczna bez barier. Polska cyfrowa. Pakiet zmian. (https://eizba.pl/wp-content/uploads/2022/08/Polska-Cyfrowa_-Pakiet-zmian-2022.pdf): Witold Chomiczewski, LL.M.Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych, Ewelina Stępnik-GodawaAllegro, Grzegorz Kozłowski – MF/KAS, Kamil MirowskiZalando, Bartosz Skowroński – BHR, Marta Kasztelan – Sowiński i Partnerzy, Michał Herde – Federacja Konsumentów.

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?