Czy i kiedy warto uruchamiać kolejne spółki? – spotkanie z doradcą podatkowym z TaxAGroup

...

Jak optymalizować bezpieczeństwo biznesowe organizacji wielospółkowych? Kiedy warto uruchamiać nowe spółki, a kiedy dokonywać przekształcenia? Jakie ryzyka się z tym wiążą?

Na te i wiele innych pytań związanych z podatkowymi i prawnymi aspektami uruchamiania kolejnych spółek przedsiębiorstwa już 20 września o godzinie 11:00 odpowie ekspert – doradca podatkowy z TaxAGroup. Zarejestruj się na webinar i dowiedz się więcej.

Doradca podatkowy z TaxAGroup odpowie na pytania związane z organizacjami wielospółkowymi

Koncentrowanie całego majątku w jednej spółce może spowodować, że w przypadku problemów w biznesie, dojdzie do utraty wszystkiego. Problem ten znika, w przypadku podziału przedsiębiorstwa na kilka spółek. To jednak niejedyna korzyść związana z przekształceniem w organizację wielospółkową. Co jeszcze przemawia za uruchamianiem kolejnych podmiotów? Jakie parametry wziąć pod uwagę, aby zdecydować, jaka forma prawna będzie najlepszym wyborem? Jakie wyzwania i potencjalne trudności czekają przedsiębiorców w trakcie przekształcenia spółki? W celu udzielenia odpowiedzi na te pytania do udziału w naszym webinarze zaprosiliśmy eksperta – doradcę podatkowego z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą prawnych i podatkowych aspektów organizacji wielospółkowych 20 września o godzinie 11:00 podzieli się:

Monika Mucha

Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

Prywatnie – kobieta, żona i mama. Wcześnie rano biega, najchętniej w towarzystwie psa. Kawę z łyżeczką miodu pija po bieganiu, a herbatę po południu. Jeździ na nartach i rolkach. Często słyszy: niebo i piekło, kobieta petarda. I zgadza się z tym w 100%.

Zarejestruj się na webinar >> https://bit.ly/3RtRIOX

Patronem spotkania jest Izba Gospodarki Elektronicznej.

Zobacz także:

Webinar Szkoły Gospodarki Cyfrowej „Inteligentna automatyzacja, a ROI – kampanie lead generation”
Webinar Szkoły Gospodarki Cyfrowej „Inteligentna automatyzacja, a ROI – kampanie lead generation”

📢Zapraszamy na najbliższy webinar Szkoły Gospodarki Cyfrowej „Inteligentna automatyzacja, a ROI – kampanie lead generation”, który poprowadzi […]

Czytaj więcej
Konferencja SyliusCon
Konferencja SyliusCon

Już 27 października odbędzie się pierwsza konferencja poświęcona Syliusowi – rozwiązaniu e-commerce, które powstało w Łodzi, a […]

Czytaj więcej
Do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej dołącza Accenture
Do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej dołącza Accenture

„Jestem zaszczycony, że Accenture może dołączyć do grona członków e-Izby. Jako wiodąca agencja z zakresu transformacji cyfrowej, […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?