Commerce Transformation Days 2022

...

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Commerce Transformation Days (CTD) – jedynej w Polsce międzynarodowej konferencji w pełni poświęconej cyfrowej transformacji handlu. Wydarzenie w formie hybrydowej (online i offline) odbędzie się 22 i 23 września 2022 roku w Centrum Biznesowym Concordia Design we Wrocławiu. W tym roku wydarzenie to objęła swoim patronatem Izba Gospodarki Elektronicznej.

Commerce Transformations Days to 7. edycja wydarzenia (poprzednia nazwa to Kongres Dyrektorów E-commerce), jednak tym razem z udziałem międzynarodowych gości i speakerów. Co ważne CTD nie ma charakteru sprzedażowego, a nieformalna i kameralna atmosfera wraz z dwoma wydarzeniami towarzyszącymi – wieczorem VIP oraz eleganckim bankietem – w czasach spotkań online z pewnością stworzy bardzo dobrą możliwość nawiązania wartościowych znajomości. Organizatorzy przewidzieli 6 bloków tematycznych: commerce transformation, digital sales, scalable operations, data & AI, cloud & cybersecurity oraz society & organization. W trakcie wydarzenia wystąpią kluczowi eksperci rynkowi reprezentujący topowe marki, takie jak: Allegro, Carrefour, Super-Pharm, Euro RTV AGD, BRW, Żabka, PwC i wielu innych. Więcej informacji znajduje się na stronie www wydarzenia.

Aby dołączyć do wydarzenia kup bilet tutaj!

Zobacz także:

Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet
Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet

Ho Ho Ho! Mamy nadzieję, że pamiętacie kolędę e-Izby zachęcającą do zakupów świątecznych przez Internet…W tym roku […]

Czytaj więcej
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

TerGo wspiera działania biznesów, organizacji oraz osób prywatnych, które chcą efektywnie przeciwdziałać zmianom klimatu. Firma oferuje pełen […]

Czytaj więcej
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?