11. Konwent Ochrony Danych i Informacji

...

Serdecznie zapraszamy na 11. Konwent Ochrony Danych i Informacji, który odbędzie się w dniach 20-21 października 2022r, w formie online.

Konwent Ochrony Danych i Informacji to wydarzenie organizowane przez firmę Forsafe, które od lat cieszy się uznaniem w branży ochrony danych i bezpieczeństwa informacji w Polsce.

Jak co roku uczestnicy wydarzenia spotkają się z ekspertami ze świata nauki, administracji i biznesu, którzy są specjalistami w dziedzinie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Tegoroczna edycja Konwentu skupiona będzie na zagadnieniach, które sprawiają interpretacyjną trudność w praktycznym stosowaniu.

20 października swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się uznani eksperci w dziedzinie ochrony danych, którzy rozpoczną Konwent od wygłoszenia swoich prelekcji. Panel ekspercki zakończy debata komentatorska.

21 października rozpocznie się druga część Konwentu, którą stanowić będą warsztaty #DataProtectionMixer, podczas których uczestnicy spotkają się w niewielkich grupach w 4 różnych pokojach webinarowych. #DataProtecionMixer to sprawdzona forma warsztatów tematycznych, które z powodzeniem towarzyszą wydarzeniu już od 5 lat. Każdy z warsztatów prowadzony jest przez specjalistę w danej dziedzinie.

Udział w tegorocznym Konwencie Ochrony Danych i Informacji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie organizatora:  https://konwentodo.pl/rejestracja

Więcej informacji:

Strona WWW: https://konwentodo.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/KonwentOchronyDanychiInformacji/

Zdjęcia z poprzednich edycji: https://konwentodo.pl/galeria/

e-Izba objęła patronatem wydarzenie!

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?