10 sytuacji kryzysowych ostatnich lat – przykłady firm, które skutecznie sobie z nimi poradziły

...

Ostatnie lata to czas pełen światowych kryzysów o różnej skali. Nadprodukcja, wpadki wizerunkowe, katastrofy naturalne, obostrzenia spowodowane lockdownem i wiele innych. W obliczu takich sytuacji firmy muszą znaleźć nowe możliwości, by odnaleźć się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości i poradzić sobie na rynku. Aby wyjść naprzeciw tym potrzebom, postanowiliśmy stworzyć zbiór rad i inspiracji, opartych na realnych przykładach przedsiębiorstw różnej wielkości, które na własnej skórze doświadczyły przeciwności losu. Efektem tego jest publikacja w formie e-booka pt. „10 sytuacji kryzysowych ostatnich lat – przykłady firm, które skutecznie sobie z nimi poradziły”.

 

 

Największe kryzysy ostatnich lat

 

Publikacja to zestawienie największych problemów, które w ostatnich latach dotykały przedsiębiorstwa na całym świecie – od nadprodukcji, katastrof naturalnych i kryzysów wizerunkowych, po obostrzenia związane z lockdownem i pandemią. Mamy nadzieję, że zebrane przez nas przykłady będą inspiracją i motywacją dla wielu organizacji.

 

Sprawdzone sposoby działania

 

Szybkie dostosowanie się do aktualnej sytuacji jest kluczem do tego, by organizacja poradziła sobie z problemami. Większość przytoczonych w materiale przykładów jest opartych na trzech wartościach. Są nimi: elastyczność, wyważone działania i skrupulatne zastanowienie przed każdym kolejnym ruchem. Sytuacje kryzysowe z całą pewnością mogą osłabić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Odpowiednie przygotowanie sprawi jednak, że najprawdopodobniej uda Ci się zwalczyć je w porę, a po wszystkim Twoje przedsiębiorstwo będzie silniejsze, niż wcześniej.

 

Pobierz publikację „10 sytuacji kryzysowych ostatnich lat – przykłady firm, które skutecznie sobie z nimi poradziły” >> https://bit.ly/3mE10e2

Zobacz także:

Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet
Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet

Ho Ho Ho! Mamy nadzieję, że pamiętacie kolędę e-Izby zachęcającą do zakupów świątecznych przez Internet…W tym roku […]

Czytaj więcej
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

TerGo wspiera działania biznesów, organizacji oraz osób prywatnych, które chcą efektywnie przeciwdziałać zmianom klimatu. Firma oferuje pełen […]

Czytaj więcej
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?