maj 06, 2022
Aktualności

Labelcall – nowa firma zrzeszona w e-Izbie!

Labelcall to aplikacja mobilna, która wyświetla informacje o dzwoniącym do Ciebie kliencie. Dzięki aplikacji Labelcall na twoim telefonie może wyświetlać się informacje m.in, jaki jest jego aktualny status zamówienia oraz wszystkie informacje, które sam wybierzesz, aby wyświetlały się w momencie przychodzącego od klienta połączenia. Dzięki Labelcall nie musisz tracić czasu na rozmowy z klientem, aby dowiedzieć się jaki jest jego numer zamówienia. Aplikacja pobiera i wyświetla dane przechowywane w twoim systemie. Z Labelcall poprawisz obsługę klienta i zwiększysz sprzedaż przez telefon.
 
"W temacie obsługi klienta ciągle chcemy poszerzać horyzonty. Nasz cel to zapewnić dobre narzędzie dla e-commerce i biznesu, które sprawi, że odbieranie połączeń od klientów będzie szybkie i rzeczowe nie tracąc przy tym przyjemności rozmowy z drugim człowiekiem. Wstąpienie w szeregi e-Izby daje nam zielone światło aby dzielić się doświadczeniem oraz popularyzować rozwiązanie, które wznosi obsługę klienta na wyższy poziom." - Paweł Napiórkowski, Członek Zarządu Labelcall.
 
 
Cieszymy się, iż do grona firm zrzeszonych w e-Izbie dołączyła kolejna firma na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych polskich e-przedsiębiorców🙂