e-Izba rozpoczyna współpracę z CHEQ

...

Do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej dołączył CHEQ,  globalny lider w dziedzinie cyber security w obszarze marketingu. Firma znalazła się w rankingu Fast Company i znalazła się wśród 10 najbardziej innowacyjnych firm z zakresu bezpieczeństwa w 2022 roku. CHEQ zaufało ponad 12 000 klientów na całym świecie.

Wyłącznym partnerem CHEQ na Polskę i region Europy Środkowo-Wschodniej jest Bluerank, agencja marketingu internetowego, która jest członkiem e-Izby. Rozwiązanie technologiczne oferowane przez CHEQ pozwala zidentyfikować boty i fałszywych użytkowników oraz wykluczyć ich z działań marketingowych prowadzonych w digitalu. Teraz, dzięki współpracy z Bluerank, ta technologia jest dostępna także na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

CHEQ jest liderem innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwoju Go-to-Market Security (GTMSec). CHEQ zaufało ponad 12,000 klientów na całym świecie, od zespołów i osób prywatnych po wiodące organizacje marketingowe na świecie. Technologia jest używana na ponad 50 000 stron internetowych.

Polska jest dla nas bardzo obiecującym rynkiem i dlatego jesteśmy zachwyceni mogąc dołączyć do Izby Gospodarki Elektronicznej. Nie możemy się doczekać współpracy z e-Izbą i z Bluerank, naszym wyłącznym partnerem w Polsce w walce z fałszywym ruchem w sieci  – Nitzan Yaniv, SVP Channels & Partners.

 

Bluerank to agencja 360, biznesowy partner największych firm w Polsce i na świecie. W zarządzaniu budżetami klientów kieruje się podejściem data driven, ukierunkowując się na stałą poprawę wskaźników CPC, ROAS oraz sprowadzanie jakościowego ruchu, który powoduje wzrost liczby konwersji.

 

Bluerank i CHEQ mają wspólny cel poprawy efektywności działań w marketingu internetowym w ujęciu Customer Journey. Dostarczamy rozwiązanie klasy enterprise na rynki polski oraz pozostałych krajów CEE. – Zbigniew Nowicki, Co-Managing Director

 

Rozwijająca się w dynamicznym tempie cyfryzacja świata i handlu stwarza nowe możliwości dla przedsiębiorców. Wraz z nimi jednak pojawiają się również zagrożenia dla bezpieczeństwa w internecie. Transformacja cyfrowa firm co za tym idzie skupienie na sprzedaży internetowej, przenoszenie przez nie dokumentacji i danych w chmurę oznacza, że bezpieczeństwo cyfrowe jest ważne jak nigdy dotąd. Dlatego cieszymy się, że grono firm członkowskich e-Izby zasili firma specjalizująca się w cyberbezpieczeństwie. – Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej

 

Bluerank i CHEQ w ramach partnerstwa oferują bezpłatny test sprawdzający jakość ruchu wraz z raportem i oceną konsultantów od cyber bezpieczeństwa. Jeśli, są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem testu zapraszamy do kontaktu z Moniką Kowalczuk, Product Manager w Bluerank (m.kowalczuk@bluerank.com).

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?