Weź udział w kongresie Retail Trends 2022!

...

Już 24 maja 2022 r. w DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się Retail Trends – wydarzenie, które po raz pierwszy łączy w jednym miejscu i czasie doskonale znane konferencje branżowe: Kongres Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej.

Retail Trends to unikatowe wydarzenie stanowiące platformę komunikacji dla wszystkich podmiotów działających w szeroko pojętym sektorze handlu i FMCG. Tegoroczna edycja to zupełnie nowa odsłona dwóch doskonale znanych konferencji, odbywających się po raz pierwszy w tym samym miejscu i czasie: Kongresu Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej. Formuła spotkania zapewnia szereg nowych możliwości – Retail Trends to jeszcze więcej możliwości do rozmowy, spotkań i dyskusji między uczestnikami, prelegentami oraz firmami, które zdecydują się na udział w wydarzeniu.

Retail Trends to przede wszystkim biznes. Od zawsze przy organizacji wydarzeń Organizatorom przyświecał cel, aby ich uczestnicy mogli sprzedawać i kupować. Umowy handlowe podpisywane w kuluarach stały się już tradycją obu konferencji. Siłą połączonych wydarzeń pod parasolowym brandem Retail Trends jest to, że połączona zostaje także przestrzeń wystawiennicza i dostawcy będą mieli okazję zaprezentować swoje marki, produkty, rozwiązania i usługi menedżerom i kupcom z sieci handlowych każdego formatu – drogeryjnym, perfumeryjnym, aptecznym, spożywczym, wielobranżowym; marketom, dyskontom i franczyzom.

Merytoryczna część konferencji ma nie tylko zaprezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, ale przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem FMCG i firmami dystrybucyjnymi. Goście zaproszeni na to wydarzenie postarają się odpowiedzieć na kluczowe pytania nurtujące przedstawicieli branży.

POZNAJ PROGRAM RETAIL TRENDS 2022

Każda edycja gromadzi kluczowe postaci polskiego rynku retail i FMCG. Nie tylko wśród prelegentów znajdują się uznani menadżerowie, eksperci, naukowcy i praktycy biznesu, którzy spotykają się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami. To doskonała okazja, aby spotkać się z nimi, zaprezentować swoje produkty i usługi czy nawiązać kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości.

Trwa rejestracja na Retail Trends 2022. Wejściówki dla przedstawicieli handlu są bezpłatne. Warto zarejestrować się już dziś wypełniając formularz na oficjalnej stronie wydarzenia: DOŁĄCZ DO RETAIL TRENDS 2022.

e-Izba objęła patronatem Retail Trends 2022!

Zobacz także:

Webinar Szkoły Gospodarki Cyfrowej „Inteligentna automatyzacja, a ROI – kampanie lead generation”
Webinar Szkoły Gospodarki Cyfrowej „Inteligentna automatyzacja, a ROI – kampanie lead generation”

📢Zapraszamy na najbliższy webinar Szkoły Gospodarki Cyfrowej „Inteligentna automatyzacja, a ROI – kampanie lead generation”, który poprowadzi […]

Czytaj więcej
Konferencja SyliusCon
Konferencja SyliusCon

Już 27 października odbędzie się pierwsza konferencja poświęcona Syliusowi – rozwiązaniu e-commerce, które powstało w Łodzi, a […]

Czytaj więcej
Do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej dołącza Accenture
Do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej dołącza Accenture

„Jestem zaszczycony, że Accenture może dołączyć do grona członków e-Izby. Jako wiodąca agencja z zakresu transformacji cyfrowej, […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?