maj 05, 2022

e-Izba poszerza grono swoich członków o nową firmę – Smart Engine

Smart Engine to usługa wykorzystująca algorytmy, które zapewniają szybkość i skalę nieosiągalną przy tradycyjnym podejściu, opartym wyłącznie na operacjach realizowanych przez człowieka. Obecnie Smart Engine produkuje reklamy displayowe JPG i HTML5 oraz zapewnia wsparcie technologiczne dla platform: Google, adform i Sizmek.

„e-Izba zrzesza liderów gospodarki elektronicznej w Polsce, którzy wspólnie nadają kierunek przyszłej postaci tego sektora. Bardzo się cieszymy z dołączenia do tego grona i mamy nadzieję, że będziemy mogli dołożyć swój wkład do jego rozwoju. Smart Engine pomaga firmom w automatyzacji kreatywnej produkcji, co jest jednym z nowych trendów na świecie w obszarze digital. Rozwijamy wiedzę z tego obszaru, którą chętnie się podzielimy.” - Olgierd Cygan, Prezes Zarządu Smart Engine.

Więcej👉 www.smartengine.pl

Witamy Smart Engine🤩