listopad 29, 2022
Aktualności

6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja e-marketingowa Ideo Force.

Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem: „Nowe oblicze KPI, czyli Keep People I..” i poświęcone zostanie zagadnieniom związanym z rozwojem przywództwa oraz umiejętności miękkich.

Idea 6. edycji Konferencji Lunch z e-commerce

Tegoroczna edycja Konferencji Lunch z e-commerce będzie miała wyjątkowy, gdyż butikowy  charakter (pula biletów jest mniejsza niż zazwyczaj). Specjalna będzie jednak nie tylko formuła, ale także tematyka spotkania, oscylująca wokół rozwoju kompetencji przywódczych i umiejętności miękkich, mających ogromne znaczenie w twardym biznesie.

Osoby, które zarządzają firmami w branży e-commerce, doskonale znają rozwinięcie skrótu KPI. To kluczowe wskaźniki efektywności, które jak się okazuje – mają dwa oblicza. W trakcie zbliżającej się Konferencji, zaproszeni przez Ideo Force goście, przedstawią je w zupełnie nowym świetle, oferując uczestnikom nie tylko eksperckie prelekcje, ale też tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń biznesowych.

Świadomość dotycząca rozwoju umiejętności przywódczych  przez liderów jest coraz większa, a zbliżająca się Konferencja będzie doskonałą okazją do poznania sposobów, dzięki którym osoby piastujące podobne stanowiska, skutecznie wykorzystują potencjał tkwiący w ich zespołach.

Czy kluczowa jest efektywna komunikacja prowadzona w duchu: „Keep People Informed”, a może utrzymanie zaangażowania „Keep People Involved”? Nie ma jednej, prostej odpowiedzi na to pytanie, jednak z pewnością – ważny jest balans pomiędzy kompetencjami twardymi i miękkimi oraz sprostanie wyzwaniom, związanym ze skutecznym zarządzaniem zespołem. O tym i nie tylko, w trakcie Konferencji…

Konferencja Lunch z e-commerce – do kogo kierowane jest wydarzenie?

Konferencja organizowana jest z myślą o przedstawicielach kadry zarządzającej, prezesach, właścicielach i managerach e-commerce, a także praktykach e-biznesu, otwartych na networking. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu osoby, chcące kształtować kompetencje przywódcze i rozwijać umiejętności miękkie, w gronie doświadczonych przedsiębiorców, otwartych na dzielenie się swoimi doświadczeniami biznesowymi.

Konferencja Lunch z e-commerce to także idealna propozycja dla przedstawicieli firm, którym zależy na budowie relacji z zespołem, przy jednoczesnej egzekucji strategii biznesowej.

Kto wystąpi w trakcie Konferencji?

  • Joanna Kucharska, HR Subject Matter Ekspert w Sii Polska, HR Influencer
  • François Nail, Moderator & Founder, CEO Round Table
  • Dr Maciej Sikorski, Przewodniczący Rady Nadzorczej MH Group S.A., Wykładowca Akademicki
  • Łukasz Wysokiński, Dyrektor Zarządzający InPost Fulfillment
  • UW, dr hab. Dariusz Tworzydło, Prezes Zarządu EXACTO, Wykładowca Akademicki
  • Sebastian Kotów, Psycholog Biznesu, Wykładowca Akademicki
  • Joanna Kwiatkowska, Vice CEO, Sales Director, CTO & Co-Founder Kubota

Dlaczego warto uczestniczyć w wydarzeniu?

Konferencja będzie nie tylko okazją do wysłuchania merytorycznych prelekcji ekspertów, ale także skonfrontowania własnego sposobu zarządzania zespołem z metodami, wykorzystywanymi przez osoby zajmujące podobne stanowiska, które często zmagają się  z podobnymi trudnościami. Atmosfera w trakcie spotkania będzie sprzyjać rozwojowi kompetencji przywódczych w gronie osób,  doskonale znających branżowe realia. 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce to nie tylko możliwość rozwijania umiejętności przywódczych (m.in. decyzyjności, perswazyjności, asertywności), mentorskich, czy komunikacyjnych, ale też inspiracja do wyznaczenia swoich własnych KPI, w zakresie skutecznego kierowania pracą zespołu, w duchu: Keep People I…

Więcej informacji o Konferencji na stronie organizatora:

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

☑️ Wydarzenie: 6. edycja Konferencji Lunch  e-commerce

Kiedy? 9.12.2022

⌚ 10.00 - 17.00

Gdzie? Kampus UTH przy ul. Jutrzenki 135, Warszawa

✔️ Program ➡️  

✔️ Jesteśmy patronem tej wyjątkowej Konferencji, dlatego oferujemy 30 % zniżki na zakup biletu. Aby ją otrzymać, wystarczy posłużyć się kodem: EIZBA30

Bilety są do nabycia na stronie ➡️

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

pl