kwiecień 29, 2022

5. edycja Konferencji Lunch z E-commerce

13 maja 2022 r., w piątek o godzinie 10:00 rozpocznie się jubileuszowa 5. edycja Konferencji Lunch z E-commerce, merytorycznego wydarzenia będącego okazją do edukacji i networkingu wśród pasjonatów branży e-handlu. Wydarzenie organizuje agencja e-marketingowa Ideo Force. Tematem przewodnim nadchodzącej Konferencji będzie Ja Ciebie też VUCA! Czyli rozwój e-biznesu na przekór niepewnym czasom”. Branża e-commerce staje się coraz bardziej wymagająca i konkurencyjna. Rozwój technologiczny zwiększył tempo, w jakim powstają nowe e-biznesy. Na ich działanie wpływa jednak szereg zewnętrznych, zmiennych czynników, takich jak inflacja, pandemia i wysokie stopy procentowe. Obecna rzeczywistość biznesowa jest światem VUCA - cechuje ją zmienność (volatility), niepewność (uncertainty), złożoność (complexity) i niejednoznaczność (ambiguity). Skuteczne prowadzenie sklepów internetowych w nowej, coraz mnie zrozumiałej rzeczywistości wymaga zmian nie tylko w myśleniu, ale przede wszystkim stylu działania! Konferencja Lunch z e-commerce to ciekawe, merytoryczne prelekcje, a także praktyczne warsztaty, prowadzone przez kilkunastu ekspertów, którzy z branżą e-commerce są związani od kilkunastu lat. Nieodłącznym elementem jest również przyjazna strefa networkingowa oraz pyszny lunch! Kompleksowa dawka wiedzy z różnych obszarów e-marketingu to źródło inspiracji, ale przede wszystkim konkretnych porad i pomysłów gotowych do wdrożenia zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sklepów internetowych. W programie konferencji m.in.:
  • Kampania reklamowa online - prawnicza checklista.
  • Niepewność czasów a potrzeba budowania relacji. Poznaj swojego klienta na wylot i wyprzedź konkurencję.
  • Na skraju jutra. Rola analityki marketingowej w byciu przygotowanym na nieznane.
  • Jak skutecznie wykorzystać wideo marketing dla zwiększania sprzedaży w świecie VUCA?
  • Trendy i techniki zwiększające sprzedaż dla e-commerce na podstawie branży fashion & beauty.
  • Lider w świecie VUCA.
  Jubileuszową edycję Konferencji Lunch z e-commerce kierujemy do:
  • Właścicieli e-commerce,
  • Menadżerów e-commerce,
  • Dyrektorów e-commerce,
  • Producentów wchodzących na rynek e-commerce,
  • Zarządzających e-commerce,
  • Koordynatorów działań w e-commerce.
  Konferencja Lunch z e-commerce odbędzie się w budynku Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie (aula w budynku Uczelni na ul. Jutrzenki 135).   Zachęcamy do udziału w wydarzeniu! Mamy dla Was także 30% rabat na bilet (na hasło EIZBA30), który kupicie tutaj: https://bit.ly/39cHwtw Wszelkie informacje o Konferencji znajdziecie na stronie: https://www.ideoforce.pl/lunch-z-e-commerce/