Tydzień z e-commerce B2B

4 May 2021
Livestorm

Rynek B2B e-commerce ma przed sobą wiele wyzwań, ale też wiele optymistycznych perspektyw wzrostu. Wejście w świat handlu elektronicznego przez pandemię stało się koniecznością i stanowi o przewadze konkurencyjnej firm, które wprowadzają rozwiązania optymalizujące współpracę z klientami i dostawcami. Coraz więcej firm wdraża cyfrowe kanały dystrybucji, czy rozwiązania wspierające sprzedaż online.

Zważywszy na istotę i dynamiczny rozwój B2B e-commerce, właśnie temu zagadnieniu poświęcimy nadchodzący cykl szkoleń. Tydzień z e-commerce B2B, dedykowany producentom oraz dystrybutorom, dostarczy potężnej dawki wiedzy o tym, jak rozpocząć i efektywnie prowadzić sprzedaż w tym kanale. Podczas warsztatów eksperci podzielą się też ciekawymi case studies wdrożeń ich organizacji.

TYDZIEŃ Z B2B E-COMMERCE POTRWA OD 4 do 6 MAJA

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

WTOREK 4.05 godz. 11:00

Temat: Mission impossible, czyli jak stworzyć wysokiej klasy system B2B e-commerce

Prelegent:
Borys Skraba, CEO Strix

Agenda:

• Przykład wdrożenia systemu e-commerce B2B na Magento 2 Commerce dla firmy Lynka, która jest największym producentem odzieży korporacyjnej, promocyjnej i sportowej w Europie:
    – największe wyzwania oraz najlepsze rozwiązania
    – poprawa customer experience klientów B2B dzięki Magento
    – system e-commerce dla ponad 170 000 produktów
    – aplikacja do obliczania cen w czasie rzeczywistym

Rejestracja:https://app.livestorm.co/izba-gospodarki-elektronicznej/mission-impossible-czyli-jak-stworzyc-wysokiej-klasy-system-b2b-e-commerce?type=detailed

ŚRODA 5.05 godz. 11:00

Temat: Jak skalować biznes w e-commerce B2B?

Prelegenci:

Łukasz Napiórkowski, Zastępca Dyrektora Sprzedaży TIM SA
Łukasz Bronicz, Product Owner w TIM SA

• Budowanie relacji z klientami obszarze e-commerce B2B

• Ułatw życie swoim klientom

• Dlaczego warto zachęcać pracowników do automatyzacji ich pracy?

• Technologia na usługach biznesu

• Dziel się wiedzą i angażuj się w społeczność

• Sprawna logistyka kluczem do wzrostu

• TIM-Market i Market-TIM

Rejestracja:https://app.livestorm.co/izba-gospodarki-elektronicznej/jak-skalowac-biznes-w-e-commerce-b2b?type=detailed

CZWARTEK  6.05 godz. 11:00

Temat: Od kawy po profesjonalny sprzęt. Dlaczego warto przenieść zakupy firmowe na Allegro

Prelegenci:

Piotr Truszkowski, Head of B2B w Allegro
Ewa Kraińska, B2B Financial Services Manager w Allegro

Agenda:

• Oferta Allegro Biznes  – dlaczego Allegro zdecydowało się na stworzenie dedykowanej platformy i czym się ona wyróżnia?

• Metody płatności B2B e-commerce. Na co zwracać uwagę? Co jest teraz w trendzie?

• Opcje finansowania sprzedaży e commerce  – kredyt dla firm.

• Ile kosztuje rozpoczęcie sprzedaży w b2b online?

• Jaki jest dzisiejszy klient B2B?

• Czy pandemia zmieniła zachowania zakupowe w biznesie?

Rejestracja:

Uczestnicy wszystkich trzech warsztatów będą mieli możliwość podejścia do egzaminu oraz zdobycia dyplomu ukończenia Szkoły Gospodarki Cyfrowej 2021, który będzie potwierdzeniem zdobytej wiedzy. Więcej szczegółów o egzaminie TUTAJ.

Zwieńczeniem warsztatów będzie e-Izba Friday, w ramach którego została zaplanowana dyskusja tematyczna “B2B e-commerce”

Kategorie wydarzenia:

Gala Performance Marketing Diamonds CEE 2021