Konferencja

Go!e-Commerce – V edycja – zbuduj sklep internetowy w 5 dni

13 Jul 2020
Webinary

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje ogólnopolską akcję edukacyjną dla przedsiębiorców dotkniętych kryzysem!
Go! e-Commerce to cykle bezpłatnych warsztatów online, podczas których eksperci pokazują jak szybko i w przystępnej cenie przenieść działalność do Internetu.

W ramach akcji opracowaliśmy również katalog z kontaktami firm zrzeszonych w e-Izbie, zajmujących się wsparciem biznesowym w budowie sklepu internetowego. Chcemy, aby przedsiębiorcy mogli korzystać z Waszej wiedzy i żeby wiedzieli, gdzie mogą tę wiedzę pozyskać.

Akcja Go! e-Commerce skierowana jest do:

• właścicieli sklepów stacjonarnych
  • właścicieli lokalnych biznesów
  • producentów
  • osób panujących działalność w Internecie
  • osób zainteresowanych budowa sklepu internetowego od podstaw

Piąty cykl warsztatów potrwa od poniedziałku 13.07 do piątku 17.07 włącznie i będzie składał się z następujących tematów:

PROGRAM: https://eizba.pl/webinary-go-e-commerce-dla-przedsiebiorcow-w-kryzysie/

Kategorie wydarzenia:

e-Commerce Polska awards 2020