E-procurement – optymalizacja procesów zakupowych w B2B

Godzina: 11:00

Prowadzący: Jarosław Gorycki, B2B Manager, Specjalista ds e-procurement

Zakres prezentacji:

• Czym jest e-Procurement? Jakie są narzędzia do optymalizacji i autmatyzacji procesów zakupowych. Prezentacja rozwiązań ułatwiających zakupy elektroniczne w dużych i małych przedsiębiorstaw, zapewniające oszczędność czasu, pełną kontrolę nad wydatkami, dostsowanie oferty do potrzeb klientów oraz uniwersalność w dostępie i zakresie działania.
  • Sklep OCI / Punchout – w całości spersonalizowana pod klienta platforma zakupowa oferujaca dedykowany asortyment, warunki zakupu, obieg dokumentów oraz skrócony proces zakupowy,
  • Katalog elektroniczny to spersonalizowana oferta przygotowana dla Twojej firmy. Twoja firma może je zaimplementować w swoich wewnętrznych systemach z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania lub przy udziale zewnętrznego operatora, np. Ariba, Oracle, Simple System oraz Mercateo.
  • Rozwiązania oparte o EDI dla firm z własnym systemem zakupowym zapewniające szybką i bezpieczną wymianę zamówień i faktur między partnerami biznesowymi.
  • Smart Procure  to wszystkie korzyści e-zamówień, bez potrzeby posiadania własnego systemu zakupowego lub współpracy z systemami partnerów.

LINK DO ZAPISU

Kategorie wydarzenia: