Konferencja / Warsztaty

e-Izba Round Table: Jak równoważyć e-commerce?

25 Mar 2021
Livestorm

Kategorie wydarzenia: ,
Liderzy e-commerce dyskutują na istotny rozwojowo temat – jak równoważyć wpływ e-commerce na środowisko naturalne? Goście zbliżającego się e-Izba Round Table mają za sobą wielki sukces swoich firm. Z tej pozycji dzielą się doświadczeniem liderskim, ale też wybiegają w przyszłość. Nie ulega wątpliwości, że błyskawicznie rozwijający się handel elektroniczny może odegrać istotną rolę w ograniczaniu emisji szkodliwych gazów, zużycia surowców i kształtowaniu drugiego życia produktów. Ten rozwój trzeba dobrze zaprojektować. O potrzebie wielkich sojuszy oraz działaniach ramowych/prawnych też będziemy dyskutować. Podobnie jak o zachowaniach konsumenckich i pracowników e-commerce. Jak równoważyć wpływ e-commerce na środowisko naturalne? Jak rozwiązać problem ostatniej mili w e-commerce oraz śladu węglowego? W jaki sposób ograniczyć liczbę zwrotów? Jak na zaawansowanie ekologiczne e-commerce wpłynie rozwój e-platform, na których można pozbywać się niepotrzebnych rzeczy? To tylko nieliczne z pytań, na jakie odpowiedzi udzielą liderzy firm zrzeszonych w e-Izbie: - Krzysztof Folta, Prezes TIM SA - Damian Zapłata, CCO, Członek Zarządu Allegro e-Izba Round Table poprowadzi Paweł Oksanowicz, koordynator grupy Zrównoważony Biznes i CSR. Serdeczne zapraszamy do udziału!

New Technology for Omnicommerce: OmniData

Online, Microsoft Teams