uCanCommerce nową firmą zrzeszoną w e-Izbie

...

W ostatnich dniach do grona firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej dołączyła firma uCanCommerce.

uCanCommerce jest dostawcą innowacyjnego, łatwego w obsłudze rozwiązania z zakresu „e-commerce marketing automation” w modelu SaaS. Oparta o algorytmy AI platforma służy do  automatyzacji kampanii marketingowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, na bieżąco optymalizując wybór reklamowanych produktów i kanałów marketingowych.

To pierwsze na świecie narzędzie marketingowe, które przy użyciu sztucznej inteligencji, wpływa na poprawę jakości e-sklepu i prezentowanych w nim produktów, analizuje politykę cenową na tle konkurencji, a przede wszystkim gwarantuje w pełni automatyczną realizację efektywnych kampanii marketingowych.

„Pandemia spowodowała znaczne przyspieszenie transformacji cyfrowej handlu i wpłynęła na dynamiczny rozwój zaawansowanych technologii wspierających sprzedaż w e-biznesie.

Naszą misją jest zautomatyzowanie działań marketingowych, pomoc w pozyskiwaniu klientów oraz zwiększenie konwersji w sklepach internetowych, które przeszły proces digitalizacji lub rozpoczynają swoją podróż w e-commerce.

Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do elitarnego grona firm, które są częścią ewolucji rynku e-commerce i wpływają na dynamikę rozwoju handlu elektronicznego. Wierzymy w ideę i cele e-Izby, a członkostwo ma dla nas strategiczny wymiar. Jesteśmy pewni, że bezpośredni kontakt z członkami Izby Gospodarki Elektronicznej pozwoli na wymianę wartościowych doświadczeń i wiedzy branżowej, co będzie stanowiło podwalinę przyszłej współpracy”Marek Tretyn, CEO w uCanCommerce.

Cieszymy się, że do e-Izby dołączyła kolejna firma wspierająca przedsiębiorców w zwiększeniu sprzedaży online i dotarciu do e-klienta.

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?