uCanCommerce nową firmą zrzeszoną w e-Izbie

...

W ostatnich dniach do grona firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej dołączyła firma uCanCommerce.

uCanCommerce jest dostawcą innowacyjnego, łatwego w obsłudze rozwiązania z zakresu „e-commerce marketing automation” w modelu SaaS. Oparta o algorytmy AI platforma służy do  automatyzacji kampanii marketingowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, na bieżąco optymalizując wybór reklamowanych produktów i kanałów marketingowych.

To pierwsze na świecie narzędzie marketingowe, które przy użyciu sztucznej inteligencji, wpływa na poprawę jakości e-sklepu i prezentowanych w nim produktów, analizuje politykę cenową na tle konkurencji, a przede wszystkim gwarantuje w pełni automatyczną realizację efektywnych kampanii marketingowych.

„Pandemia spowodowała znaczne przyspieszenie transformacji cyfrowej handlu i wpłynęła na dynamiczny rozwój zaawansowanych technologii wspierających sprzedaż w e-biznesie.

Naszą misją jest zautomatyzowanie działań marketingowych, pomoc w pozyskiwaniu klientów oraz zwiększenie konwersji w sklepach internetowych, które przeszły proces digitalizacji lub rozpoczynają swoją podróż w e-commerce.

Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do elitarnego grona firm, które są częścią ewolucji rynku e-commerce i wpływają na dynamikę rozwoju handlu elektronicznego. Wierzymy w ideę i cele e-Izby, a członkostwo ma dla nas strategiczny wymiar. Jesteśmy pewni, że bezpośredni kontakt z członkami Izby Gospodarki Elektronicznej pozwoli na wymianę wartościowych doświadczeń i wiedzy branżowej, co będzie stanowiło podwalinę przyszłej współpracy”Marek Tretyn, CEO w uCanCommerce.

Cieszymy się, że do e-Izby dołączyła kolejna firma wspierająca przedsiębiorców w zwiększeniu sprzedaży online i dotarciu do e-klienta.

Zobacz także:

Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet
Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet

Ho Ho Ho! Mamy nadzieję, że pamiętacie kolędę e-Izby zachęcającą do zakupów świątecznych przez Internet…W tym roku […]

Czytaj więcej
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

TerGo wspiera działania biznesów, organizacji oraz osób prywatnych, które chcą efektywnie przeciwdziałać zmianom klimatu. Firma oferuje pełen […]

Czytaj więcej
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?