SEOgroup w Izbie Gospodarki Elektronicznej

...

SEOgroup od 2008 roku zwiększa przychody sklepom i markom na całym świecie z wykorzystaniem marketingu internetowego opartego na dwóch filarach: SEO 360®, świadczą ją jako pierwsi i jedyni w Europie oraz na Performance Marketingu. Agencja w swojej codziennej pracy odwołuje się do filozofii Kaizen カイゼン i Kendo 剣道, zatem nigdy się nie poddaje i codziennie udoskonala jakość swoich usług, aby zapewniać maksymalnie skuteczne rozwiązania, co potwierdzają Klienci agencji, którzy wielokrotnie dzięki tej pracy uzyskują wzrost sprzedaży czy generowanych leadów na poziomie kilkuset procent i więcej. Efektem realizowanej przez SEOgroup od lat strategii jest nominacja do najważniejszego na świecie konkursu branży, którą reprezentujemy – Global Search Awards w kategorii BEST GLOBAL SMALL INTEGRATED SEARCH AGENCY, gdzie w lipcu 2021 r. zdobyła 2. miejsce. Jest zatem drugą, najlepszą tego typu agencją na świecie.

Cieszymy się, że możemy dołączyć do jednej z najważniejszych organizacji w kraju, zrzeszających profesjonalne podmioty polskiej branży cyfrowej, aby jeszcze bardziej móc wpływać na jej rozwój poprzez współpracę, wymianę know-how i działania legislacyjne. Członkostwo w E-Izbie świadczy również o osiągnięciu pewnego stopnia dojrzałości organizacji.  Przed nami stoi spore wyzwanie, pomimo posiadanych przez nas oddziałów w Warszawie i Londynie, reprezentujemy przede wszystkim Trójmiasto, w którym znajduje się główna siedziba naszej firmy. Niestety Trójmiasto dosyć ubogie w podmioty reprezentujące tę branżę na tle reszty Polski. Jako SEOgroup chcemy jeszcze bardziej pobudzać rozwój branży w regionie i aktywnie uczestniczyć w jej profesjonalizacji, zapewniając dodatkowe wartości poprzez prawie 14-letnią obecność w tym miejscu – mówi Michał Herok, Prezes Zarządu SEOgroup.

Cieszymy się, iż do grona firm zrzeszonych w e-Izbie dołączyła kolejna firma na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych polskich e-przedsiębiorców.

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?