Sente nową firmą zrzeszoną w e-Izbie

...

W ostatnim czasie do społeczności firm zrzeszonych w e-Izbie dołączyło Sente, firma specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla szybko rozwijających się firm. Wspiera przedsiębiorstwa handlowe (B2C i B2B, produkcyjne i usługowe tworząc dopasowane do potrzeb rozwiązania ERP, WMS, B2B, CRM i MRP. Sente tworzy swoje rozwiązania w oparciu o Teneum – nowoczesny system, pozwalający na integrację wszystkich procesów biznesowych firmy oraz zwinne zarządzanie przepływem pracy, zadaniami i zdarzeniami nietypowymi.

,,Zwiększanie efektywności i skali działania biznesu poprzez rozwój cyfrowych kanałów sprzedaży to kluczowe i bardzo aktualna wyzwanie firm handlowych. W Sente specjalizujemy we wspieraniu przedsiębiorstw z tego segmentu, projektując rozwiązania IT dopasowane do ich unikalnych potrzeb. Izba Gospodarki Elektronicznej jest jednym z najbardziej rzetelnych i opiniotwórczych stowarzyszeń skoncentrowanych wokół tematyki e-biznesu, więc przystąpienie do niej jest dla nas bardzo ważnym i naturalnym krokiem. Jesteśmy przekonani, że członkostwo w e-Izbie będzie dla nas cennym źródłem wiedzy i inspiracji. Zależy nam na wymianie doświadczeń i wniosków płynących z projektów wdrażania cyfrowej transformacji w zaufanym gronie firm zrzeszonych w e-Izbie. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze inicjatywy i dyskusje, w których będziemy mogli wziąć udział” – komentuje nawiązanie współpracy Jakub Czyżkowski, Partner Zarządzający w Sente.

Cieszymy się, iż do grona firm zrzeszonych w e-Izbie dołączyła kolejna firma na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych polskich e-przedsiębiorców.

Zobacz także:

Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka
Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka

ORLEN Paczka to nowoczesna, wygodna, solidna i szybka usługa logistyczna. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku […]

Czytaj więcej
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży

22 września 2022 roku odbyła się inauguracja Szkoły Gospodarki Cyfrowej Junior, nowego projektu edukacyjnego Izby Gospodarki Elektronicznej […]

Czytaj więcej
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby

📢Już 4 października o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie online Grupy Legislacyjnej, na którym będziemy pracować na […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?