Santander Bank Polska w Izbie Gospodarki Elektronicznej

...

Santander Bank Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Santander. Grupa jest obecna na 10 kluczowych rynkach w Europie oraz w obu Amerykach. Oferuje nowoczesne rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank ma jedną z największych sieci oddziałów i placówek partnerskich, jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych.

Przystąpienie do Izby Gospodarki Elektronicznej idealnie wpisuje się w naszą strategię rozwoju usług skierowanych do firm z rynku e-Commerce – mówi Szymon Gruszewski, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej w Santander Bank Polska. Naszym celem jest, pozostanie partnerem biznesowym dla firm, które są uczestnikami rynku e-Commerce. Chcemy tworzyć nowe rozwiązania i rozwijać już istniejące, dzięki którym w łatwy i szybki sposób firmy będą mogły dokonywać rozliczeń pomiędzy rachunkami. Dzięki partnerstwu i eksperckiej wiedzy e-Izby będziemy mogli te założenia zrealizować wspólnie. Jednocześnie razem zadbamy też o najważniejsze potrzeby każdej branży, która jest uczestnikiem tego rynku. Chcemy stać się bankiem nr 1 na rynku europejskim w rozwijaniu usług dla e-Commerce.

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem  gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie. Naszą misją od lat jest rozwój polskiej branży gospodarki cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Firmy zrzeszone w e-Izbie mogą korzystać i angażować się w działania legislacyjne, badawcze i edykacyjne-mamy własna Szkołę Gospodarki Cyfrowej oraz Cyfrowa Bazę Wiedzy. Organizujemy dla naszych firm także konkursy: e-Commerce Polska awards, Performance Marketing Diamonds oraz Dyrektora e-Commerce Roku. Dbamy również o networking biznesowy. Zasięg e-Izby to cała Polska oraz Europa w ramach Ecommerce Europe. 

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?