Ruszyły prace do nowego raportu e-Izby ,,Odpowiedzialny e-commerce”

...

E-commerce zapala zielone światło! Trwa ważny i głośny dialog wewnątrz środowiskowy na temat tego, jak można rozwijać handel w Internecie – w większości jedyny, jaki nam pozostał – w zgodzie z cyklem życia planety. Ale, nie dość na tym, bo e-commerce chce oddychać czystym powietrzem i wprowadzać innowacyjne podejście do handlu w sieci, przykładając się do realizacji globalnych strategii  ONZ i UE.

Izba Gospodarki Elektronicznej, jako najważniejsza organizacja branżowa e-handlu w Polsce, rozpoczyna pracę nad nowym, obszernym raportem ,,Odpowiedzialny e-commerce”, który będzie kontynuacją działań e-Izby na rzecz CSR i zrównoważonego e-commerce.

Publikacja obejmie zagadnienia odpowiedzialności  społecznej i środowiskowej w handlu elektronicznym. Będzie ona wydana w dwóch językach – polskim i angielskim. To będzie pierwszy tego rodzaju raport nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Zostanie on przedstawiony na łamach Ecommerce Europe oraz Komisji Europejskiej.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w prace nad raportem. Wszelkie szczegóły dostępne są w poniższej ofercie.

 

OFERTA WSPÓŁPRACY PRZY RAPORCIE ODPOWIEDZIALNY E-COMMERCE

 

Zobacz także:

Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka
Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka

ORLEN Paczka to nowoczesna, wygodna, solidna i szybka usługa logistyczna. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku […]

Czytaj więcej
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży

22 września 2022 roku odbyła się inauguracja Szkoły Gospodarki Cyfrowej Junior, nowego projektu edukacyjnego Izby Gospodarki Elektronicznej […]

Czytaj więcej
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby

📢Już 4 października o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie online Grupy Legislacyjnej, na którym będziemy pracować na […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?