Retail Leaders Roundtable podczas Retail Expo 2021

...

Już 30 listopada w hotelu Novotel Airport Warszawa odbędzie się kolejna edycja Retail Expo.

Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie oferta ponad 100 firm, a wśród gości będzie ponad około 1000 przedstawicieli sektora retail z Polski i Europy – zarówno osoby zarządzające sieciami handlowymi we wszystkich formatach, a także dostawcy technologii, usług i wyposażenia dla branży.

W ramach wydarzenia odbędzie się panel dyskusyjny RETAIL LEADERS ROUNDTABLE. Będzie to debata managerów wiodących sieci handlowych na temat aktualnej sytuacji i przyszłości handlu. Wygląda na to, że więcej niż dotychczas sytuacji będzie nieprzewidywalnych, ale też pojawia się coraz więcej obszarów, na które mamy wpływ, możemy je mierzyć i skutecznie wyciągać wnioski z danych i wiedzy, a także kreować nowe sytuacje. Do udziału w debacie zaproszeni zostali menadżerowie z firm: Żabka Polska, Allegro.pl, InPost, LPP, Rossmann, Empik, Kolporter, Lagardere Travel Retail, PKN Orlen, Izby Gospodarki Elektronicznej.

Będzie to kluczowy punkt dnia w ramach konferencji, w którym udział, poza uczestnikami Retail Expo 2021, wezmą przedstawiciele mediów ogólnopolskich, gospodarczych, technologicznych oraz branżowych. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do grona wystawców lub partnerów Retail Expo 2021.

Więcej informacji na stronie https://retailexpo.pl/

Zobacz także:

Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka
Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka

ORLEN Paczka to nowoczesna, wygodna, solidna i szybka usługa logistyczna. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku […]

Czytaj więcej
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży

22 września 2022 roku odbyła się inauguracja Szkoły Gospodarki Cyfrowej Junior, nowego projektu edukacyjnego Izby Gospodarki Elektronicznej […]

Czytaj więcej
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby

📢Już 4 października o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie online Grupy Legislacyjnej, na którym będziemy pracować na […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?