Pokaż swój startup na spotkaniu New Technology for Omnicommerce!

...

Już 24 czerwca odbędzie się drugie w tym roku spotkanie grupy e-Izby New Technology for Omnicommerce, której szefem został Jarosław Sokolnicki, Head of Microsoft Technology Center w Microsoft Polska.

Zapraszamy startupy wyróżniające   się wizją i rozwiązaniem technologicznym do udziału w spotkaniach i nawiązania relacji biznesowych z klientami! Zgłoszenie następuje poprzez wypełnienie formularza online: https://forms.gle/iKieJ2BKBrRWuBWZ9

Celem spotkania będzie wskazanie najbardziej interesujących rozwiązań i projektów opartych o OmniCommunication, czyli kanały komunikacyjne z klientem. Na spotkaniu porozmawiamy między innymi o wielokanałowym podejściu do marketingu, sprzedaży I obsługi klientów w sposób, który tworzy zintegrowane i spójne doświadczenie klienta, niezależnie od tego, w jakim kanale się porusza.

Grupa merytoryczna New Technology for Omnicommerce, której partnerem jest Microsoft, powstała z myślą o rozwoju polskiej branży e-commerce i handlu elektronicznego. W ramach spotkań Grupy najciekawsze startupy technologiczne prezentują swoje usługi i rozwiązania przedstawicielom sklepów internetowych, platform marketplace, branży retail oraz branży finansowej. Działalność Grupy ma wymiar informacyjny, edukacyjny, jak i operacyjny

Zapraszamy do udziału w zbliżających się spotkaniach:

  • 06.2021 – OmniCommunication. Kanały komunikacyjne z klientem, czyli wielokanałowe podejście do marketingu, sprzedaży i obsługi klientów w sposób, który tworzy zintegrowane i spójne doświadczenie klienta, niezależnie od tego, w jakim kanale się porusza.
  • 10.2021 – OmniJourney. Intelligent Customer Journey, czyli o procesie zakupowym z perspektywy nabywcy oraz dostawcy i interakcji pomiędzy osobami i zasobami zaangażowanymi w proces zakupu i sprzedaży.
  • 11.2021 – OmniProcess. Omnichannel Process Automatization, czyli o tym, jakimi kanałami sprzedawcy powinni docierać do klienta, dla lepszych rezultatów, tak by być atrakcyjnym i konkurencyjnym na rynku.

 

Startupy technologiczne, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, zapraszamy do wypełnienia formularza: https://forms.gle/iKieJ2BKBrRWuBWZ9

Jednocześnie przypominamy, iż wypełnienie formularza nie wiąże się ze wzięciem udziału w spotkaniach. Selekcji startupów technologicznych dokonuje e-Izba, która skontaktuje się z wybranymi firmami.

Kontakt ws. New Technology for Omnicommerce:

Liudmyla Musiichuk
Asystentka ds. PR
E-mail: liudmyla.musiichuk@eizba.pl
Telefon: +48 690 344 218

 

Zobacz także:

Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet
Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet

Ho Ho Ho! Mamy nadzieję, że pamiętacie kolędę e-Izby zachęcającą do zakupów świątecznych przez Internet…W tym roku […]

Czytaj więcej
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

TerGo wspiera działania biznesów, organizacji oraz osób prywatnych, które chcą efektywnie przeciwdziałać zmianom klimatu. Firma oferuje pełen […]

Czytaj więcej
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?