marzec 21, 2022
Aktualności

Nowy dzień, nowa firma zrzeszona w ramach e-Izby ❗️

Nowy dzień, nowa firma zrzeszona w ramach e-Izby ❗️
 
Senuto to najpopularniejszy w Polsce zestaw narzędzi do optymalizacji działań SEO i content marketingu. Dotychczas z rozwiązań Senuto skorzystało ponad 14 000 użytkowników. Wśród nich są m.in. specjaliści SEO, właściciele e-commerce, marketing managerowie, a także wszyscy, których biznes jest oparty o wyniki wyszukiwania w Google. Liczne nagrody i wyróżnienia oraz rekomendacje od czołowych specjalistów potwierdzają jakość zestawu narzędzi Senuto. Aplikacja jest dostępna na rynku polskim, czeskim, słowackim i szwedzkim.
 
🔷"Jest nam niezmiernie miło dołączyć do grona członków E-Izby. Przystąpienie do tak zacnego grona otwiera w Senuto nowy rozdział w budowaniu relacji w segmencie e-commerce. Cieszymy się, że będziemy mięli szansę stać się aktywnym podmiotem w tym sektorze. Dostarczając dane do optymalizacji szeroko pojętych działań seo i planowania contentu, chcielibyśmy wnieść w działania Izby wiedzą, know-how oraz postawić na aspekty edukacyjne.
Dotychczasowe aktywności Izby utwierdziły nas w przekonaniu, że to dla Senuto szansa mocniejszego zaznaczenia się na rynku e-commerce. Jesteśmy podekscytowani i nie możemy się doczekać pierwszych inicjatyw i spotkań w gronie członków." - mówi Damian Sałkowski, CEO, Senuto.
 
Witamy Senuto🤩