Menedżer projektów e-Izby – Anastasiya Buryanova

...

Awans w Izbie Gospodarki Elektronicznej

Z początkiem grudnia Anastasiya Buryanova awansowała na Menedżera Projektów Izby Gospodarki Elektronicznej. Jako menedżer projektów odpowiada za realizację flagowych projektów e-Izby takich jak konkurs Performance Marketing Diamonds, e-Izba Fridays oraz współkoordynuje projekty: Odpowiedzialny e-commerce, Forum Gospodarki Cyfrowej oraz raporty e-Izby. W e-Izbie zajmuje się także koordynacją sponsoringów wszystkich projektów e-Izby.

Anastasiya dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej w 2019 roku jako stażystka w dziale eventów. Przez niemal 3 lata była zaangażowana w większość projektów specjalnych realizowanych w e-Izbie. Jej pracowitość, ambicja i skoncentrowanie na efekcie sprawiły, że każdy projekt, w który była zaangażowana kończył się sukcesem. Anastasiya ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzanie strategiczne na Akademii Leona Koźmińskiego. Biegle włada językiem polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Anastasiya jest fantastycznym, pracowitym i odpowiedzialnym pracownikiem. Zrealizowała wiele trudnych i złożonych projektów całkowicie samodzielnie, a co najważniejsze zrealizowała je z wielkimi sukcesami.  Podejmowała się ambitnych zadań i osiągała cele, które dla innych były nieosiągalne. Ogromnie doceniam wysoki poziom zaangażowania Any i jestem z niej dumna. Wraz z resztą zespołu wspaniale się uzupełnia.” – podsumowała Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?