meetCommerce Rzeszów

...

meetCommerce Rzeszów – spotkanie przy piwie 

– kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Brand Active 

 

Brand Active to rzeszowska agencja Shopify & eCommerce będąca członkiem e-Izby. Firma po raz kolejny organizuje wydarzenie dla specjalistów i pasjonatów branży. 02 grudnia w rzeszowskiej kawiarni Hola Lola odbędzie się kolejna edycja meetCommerce Rzeszów.

Rola klientów w budowaniu e-commerce – to motyw przewodni grudniowej edycji meetCommerce Rzeszów. 02 grudnia o godzinie 18:00 właściciele i przyszli założyciele sklepów internetowych, specjaliści i pasjonaci branży spotkają się w kameralnej kawiarni Hola Lola (Rzeszów, ul. Mickiewicza 3), aby wymienić się doświadczeniami, zasięgnąć opinii ekspertów i otrzymać solidną porcję merytorycznej wiedzy. 

Podczas grudniowej edycji wydarzenia w roli prelegentów wystąpią Marek Przystaś – Dyrektor Operacyjny w Olini.pl i Paweł Horodecki – Customer Services Director Sales w Brand Active. Marek opowie o kwestiach z pogranicza brand/klient/technologia w kontekście ecommerce, odnosząc się do działań, jakie wdraża marka Olini, która odeszła od klasycznego ecommerce i rozpoczęła budowę brandu, kładąc większy nacisk na lepsze zrozumienie CAC, LTV, ATBO i potrzebę restrukturyzacji firmy oraz zespołu. Paweł z kolei, na podstawie odbytych rozmów i doświadczeń z klientami, opowie o wyzwaniach w ecommerce, z którymi mierzą się właściciele e-sklepów, zarówno tych technologicznych, jak i zasobowych. 

Szczegóły dotyczące kolejnej edycji meetCommerce Rzeszów znajdziecie na stronie wydarzenia oraz na Facebooku. Jeśli chcecie wziąć udział w grudniowej edycji, zarejestrujcie się tutaj i pobierzcie bilet. Koszt rejestracji wynosi 10 zł – każdy Uczestnik będzie mógł wykorzystać tę kwotę, składając zamówienie przy barze. 

Zobacz także:

Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet
Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet

Ho Ho Ho! Mamy nadzieję, że pamiętacie kolędę e-Izby zachęcającą do zakupów świątecznych przez Internet…W tym roku […]

Czytaj więcej
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

TerGo wspiera działania biznesów, organizacji oraz osób prywatnych, które chcą efektywnie przeciwdziałać zmianom klimatu. Firma oferuje pełen […]

Czytaj więcej
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?