meetCommerce Rzeszów

...

meetCommerce Rzeszów – spotkanie przy piwie 

– kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Brand Active 

 

Brand Active to rzeszowska agencja Shopify & eCommerce będąca członkiem e-Izby. Firma po raz kolejny organizuje wydarzenie dla specjalistów i pasjonatów branży. 02 grudnia w rzeszowskiej kawiarni Hola Lola odbędzie się kolejna edycja meetCommerce Rzeszów.

Rola klientów w budowaniu e-commerce – to motyw przewodni grudniowej edycji meetCommerce Rzeszów. 02 grudnia o godzinie 18:00 właściciele i przyszli założyciele sklepów internetowych, specjaliści i pasjonaci branży spotkają się w kameralnej kawiarni Hola Lola (Rzeszów, ul. Mickiewicza 3), aby wymienić się doświadczeniami, zasięgnąć opinii ekspertów i otrzymać solidną porcję merytorycznej wiedzy. 

Podczas grudniowej edycji wydarzenia w roli prelegentów wystąpią Marek Przystaś – Dyrektor Operacyjny w Olini.pl i Paweł Horodecki – Customer Services Director Sales w Brand Active. Marek opowie o kwestiach z pogranicza brand/klient/technologia w kontekście ecommerce, odnosząc się do działań, jakie wdraża marka Olini, która odeszła od klasycznego ecommerce i rozpoczęła budowę brandu, kładąc większy nacisk na lepsze zrozumienie CAC, LTV, ATBO i potrzebę restrukturyzacji firmy oraz zespołu. Paweł z kolei, na podstawie odbytych rozmów i doświadczeń z klientami, opowie o wyzwaniach w ecommerce, z którymi mierzą się właściciele e-sklepów, zarówno tych technologicznych, jak i zasobowych. 

Szczegóły dotyczące kolejnej edycji meetCommerce Rzeszów znajdziecie na stronie wydarzenia oraz na Facebooku. Jeśli chcecie wziąć udział w grudniowej edycji, zarejestrujcie się tutaj i pobierzcie bilet. Koszt rejestracji wynosi 10 zł – każdy Uczestnik będzie mógł wykorzystać tę kwotę, składając zamówienie przy barze. 

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?