Kinguin jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

...
Kinguin to pierwszy na świecie globalny rynek gier wideo, którego misją jest zwiększanie doświadczeń graczy w dowolnym miejscu i czasie. Firma została założona w 2013 roku i jest najbardziej znana z cyfrowej platformy handlowej Kinguin.net. Globalny rynek gier wideo, z ponad 10 milionami zarejestrowanych użytkowników, oferuje ponad 55 000 unikalnych produktów cyfrowych, od gier wideo po oprogramowanie i usługi komputerowe, kończąc na NFT.
 
Kinguin jest również głównym patronem branży e-sportowej, uznawanym za jednego z pierwszych sponsorów międzynarodowych turniejów, wydarzeń oraz organizacji e-sportowych. Firma otworzyła dwa nowoczesne fizyczne obiekty e-sportowe w Europie. Kinguin Esports Performance Center jest jednym z najbardziej profesjonalnych i zaawansowanych technologicznie centrów treningowych dla drużyn e-sportowych w Europie. Kinguin Esports Lounge to jedna z najbardziej innowacyjnych lokalizacji dla wszystkich pasjonatów gier video.
„Jest nam niezmiernie miło, że jako Kinguin możemy dołączyć do Izby Gospodarki Elektronicznej. Kinguin to marka obecna na rynku od 2013 roku i jeden z globalnych liderów gamingu w obszarze ecommerce. Nasz model biznesowy opiera się na tych samych zasadach co Amazon, Ebay czy lokalne Allegro. Również jesteśmy platformą cyfrową, łączącą sprzedających z kupującymi na całym świecie, z tą różnicą, że nasze produkty są wyłącznie cyfrowe. Jako Kinguin pragniemy wnieść do Izby know-how z obszaru gamingu oraz nowych technologii, włączając w to NFT, który aktywnie rozwijamy, począwszy od maja tego roku.”Robert Kalbarczyk, Chief Operating Officer w Kinguin.
 
Cieszymy się na nową współpracę, której efekty przedstawimy już niebawem 🙂

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?