Kinguin jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

...
Kinguin to pierwszy na świecie globalny rynek gier wideo, którego misją jest zwiększanie doświadczeń graczy w dowolnym miejscu i czasie. Firma została założona w 2013 roku i jest najbardziej znana z cyfrowej platformy handlowej Kinguin.net. Globalny rynek gier wideo, z ponad 10 milionami zarejestrowanych użytkowników, oferuje ponad 55 000 unikalnych produktów cyfrowych, od gier wideo po oprogramowanie i usługi komputerowe, kończąc na NFT.
 
Kinguin jest również głównym patronem branży e-sportowej, uznawanym za jednego z pierwszych sponsorów międzynarodowych turniejów, wydarzeń oraz organizacji e-sportowych. Firma otworzyła dwa nowoczesne fizyczne obiekty e-sportowe w Europie. Kinguin Esports Performance Center jest jednym z najbardziej profesjonalnych i zaawansowanych technologicznie centrów treningowych dla drużyn e-sportowych w Europie. Kinguin Esports Lounge to jedna z najbardziej innowacyjnych lokalizacji dla wszystkich pasjonatów gier video.
„Jest nam niezmiernie miło, że jako Kinguin możemy dołączyć do Izby Gospodarki Elektronicznej. Kinguin to marka obecna na rynku od 2013 roku i jeden z globalnych liderów gamingu w obszarze ecommerce. Nasz model biznesowy opiera się na tych samych zasadach co Amazon, Ebay czy lokalne Allegro. Również jesteśmy platformą cyfrową, łączącą sprzedających z kupującymi na całym świecie, z tą różnicą, że nasze produkty są wyłącznie cyfrowe. Jako Kinguin pragniemy wnieść do Izby know-how z obszaru gamingu oraz nowych technologii, włączając w to NFT, który aktywnie rozwijamy, począwszy od maja tego roku.”Robert Kalbarczyk, Chief Operating Officer w Kinguin.
 
Cieszymy się na nową współpracę, której efekty przedstawimy już niebawem 🙂

Zobacz także:

Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet
Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet

Ho Ho Ho! Mamy nadzieję, że pamiętacie kolędę e-Izby zachęcającą do zakupów świątecznych przez Internet…W tym roku […]

Czytaj więcej
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

TerGo wspiera działania biznesów, organizacji oraz osób prywatnych, które chcą efektywnie przeciwdziałać zmianom klimatu. Firma oferuje pełen […]

Czytaj więcej
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?