Digital Economy Catalogue

Oddajemy w Państwa ręce unikatowy katalog firm i usług e-commerce oferowanych przez firmy zrzeszone w Izbie Gospodarki Elektronicznej Digital Economy Catalog.

Go! e-Commerce – katalog ekspertów e-commerce

Rodzaj pliku:
Rozmiar pliku: 0 bytes
Data dodania: 8.04.2020

Izba Gospodarki Elektronicznej ruszyła z ogólnopolską akcją Go! e-Commerce wspierającą przedsiębiorców, którzy nie prowadzą jeszcze sprzedaży internetowej. Dzięki wiedzy i doświadczeniu firm zrzeszonych w e-Izbie zbudowaliśmy program 3 edycji szkoleń online, które krok po kroku pokazują jak sprzedawać w Internecie. Dziękujemy naszym firmom zrzeszonym, że podjęły się prowadzenia szkoleń online.

Kolejnym elementem akcji Go! e-Commerce jest katalog firm zrzeszonych w e-Izbie, które mogą pomóc innym biznesom w stworzeniu sklepu internetowego. Zależy nam, aby przedsiębiorcy mogli korzystać z wiedzy firm członkowskich i żeby wiedzieli, gdzie mogą tę wiedzę pozyskać.

Katalog został ułożony alfabetycznie, z uwzględnieniem firm usługowych według następujących kryteriów: technologia i budowa e-sklepu,prawo regulamin e-sklepu, RODO, logistyka,płatności cyfrowe i finanse, logistyka i magazynowanie, marketing online i sprzedaż, consulting – spójnie do prowadzonych szkoleń online.Pobierz
Cyfrowy Katalog Firm 2018

Rodzaj pliku:
Rozmiar pliku: 0 bytes
Data dodania: 1.08.2018

Znajdą w nim Państwo firmy, których działalność nastawiona jest na pomoc i wsparcie w budowaniu oraz prowadzeniu biznesu on-line.

?Digital Economy Catalog? stanowi nie tylko unikalną bazę firm pomocnych w prowadzeniu działalności handlu elektronicznego w tym transgranicznego. To przede wszystkim baza, skupiająca w jednym miejscu informacje na temat kontrahentów w tym liderów branży e-commerce. Katalog odzwierciedla polski rynek cyfrowy – zawiera opisy firm należących do Izby Gospodarki Elektronicznej. Są pośród nich: sprzedawcy detaliczni (B2C), platformy e-commerce (B2C, C2C, B2B), płatności on-line, usługi oraz rozwiązania IT dla e-commerce, e-usługi, treści cyfrowe, logistyka i dystrybucja.Pobierz