Jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie handlowej?

...

Firma Sente, wrocławski dostawca rozwiązań IT, wraz z partnerami opracowała przewodnik na temat cyfrowej transformacji dedykowany firmom handlowych. Jako Izba Gospodarki Elektronicznej objęliśmy materiał patronatem.

Blokady we wdrażaniu rozwiązań z zakresu transformacji

Z przeprowadzonego przez Sente badania na temat stopnia wdrożenia cyfrowej transformacji w firmach handlowych wynika, że 69% przedsiębiorstw pma w planach wdrożenie rozwiązań z zakresu cyfrowej transformacji w ciągu najbliższych 2 lat.

Jednocześnie działania w tym zakresie są blokowane przez takie obawy, jak: zbyt duże koszty, niechęć pracowników, brak czasu oraz brak wiedzy na temat dostępnych rozwiązań.  Na podstawie wniosków z badania powstał przewodnik, adresujący obawy i wątpliwości, blokujące firmy przed transformacją.

Głównym celem, który przyświecał autorom publikacji było zaadresowanie obiekcji, które blokują przedsiębiorstwa handlowe przed wdrożeniem cyfrowej transformacji oraz  dostarczenie praktycznych rozwiązań na temat sposobów jej wprowadzania.

Materiał do pobrania znajduje się tutaj: https://bit.ly/3GxiSQy

Zobacz także:

Spotkanie stacjonarne grupy merytorycznej Performance Marketing
Spotkanie stacjonarne grupy merytorycznej Performance Marketing

❗️Kolejne spotkanie grupy merytorycznej Performance Marketing odbędzie się w środę (15.06), o godz. 13:00 w biurze e-Izby❗️ […]

Czytaj więcej
e-Izba rozpoczyna współpracę z CHEQ
e-Izba rozpoczyna współpracę z CHEQ

Do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej dołączył CHEQ,  globalny lider w dziedzinie cyber security w obszarze marketingu. […]

Czytaj więcej
Webinar „Krajowy System e-Faktur”
Webinar „Krajowy System e-Faktur”

🔍 W jaki sposób wewnętrzne systemy informatyczne używane w działach księgowych będą wspierać korzystanie z KSeF?   […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?