Jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie handlowej?

...

Firma Sente, wrocławski dostawca rozwiązań IT, wraz z partnerami opracowała przewodnik na temat cyfrowej transformacji dedykowany firmom handlowych. Jako Izba Gospodarki Elektronicznej objęliśmy materiał patronatem.

Blokady we wdrażaniu rozwiązań z zakresu transformacji

Z przeprowadzonego przez Sente badania na temat stopnia wdrożenia cyfrowej transformacji w firmach handlowych wynika, że 69% przedsiębiorstw pma w planach wdrożenie rozwiązań z zakresu cyfrowej transformacji w ciągu najbliższych 2 lat.

Jednocześnie działania w tym zakresie są blokowane przez takie obawy, jak: zbyt duże koszty, niechęć pracowników, brak czasu oraz brak wiedzy na temat dostępnych rozwiązań.  Na podstawie wniosków z badania powstał przewodnik, adresujący obawy i wątpliwości, blokujące firmy przed transformacją.

Głównym celem, który przyświecał autorom publikacji było zaadresowanie obiekcji, które blokują przedsiębiorstwa handlowe przed wdrożeniem cyfrowej transformacji oraz  dostarczenie praktycznych rozwiązań na temat sposobów jej wprowadzania.

Materiał do pobrania znajduje się tutaj: https://bit.ly/3GxiSQy

Zobacz także:

Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka
Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka

ORLEN Paczka to nowoczesna, wygodna, solidna i szybka usługa logistyczna. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku […]

Czytaj więcej
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży

22 września 2022 roku odbyła się inauguracja Szkoły Gospodarki Cyfrowej Junior, nowego projektu edukacyjnego Izby Gospodarki Elektronicznej […]

Czytaj więcej
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby

📢Już 4 października o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie online Grupy Legislacyjnej, na którym będziemy pracować na […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?