Grupa Offerista dołącza do grona Partnerów e-Izby

...

Grono Partnerów Izby Gospodarki Elektronicznej powiększa się o Grupę Offerista.

Grupa Offerista jest międzynarodową firmą z dużym doświadczeniem w cyfrowym marketingu detalicznym. Jej misją jest obsługa sektora detalicznego i pomoc w bardziej efektywnym docieraniu do klientów poprzez rozwiązania 360° dostosowane do celów każdej sieci handlowej lub marki. Dzięki rozwiązaniom Offerista, sprzedawcy detaliczni mogą budować komunikację ze swoimi użytkownikami poprzez szereg kanałów cyfrowych, w tym reklamy na platformach z broszurami cyfrowymi takich jak Ofertolino.pl i innych.

 

Wstąpienie do Izby Gospodarki Elektronicznej jest naturalnym wyborem dla Grupy Offerista. Grupa Offerista świadczy usługi marketingu cyfrowego dla branży handlowej oraz szeroko rozumianych marek i dlatego Izba Gospodarki Elektronicznej jest doskonałą platformą do komunikacji z poszczególnymi uczestnikami rynku. Mam nadzieję, że nasze członkostwo w tej organizacji przyniesie korzyści każdej ze stron. Liczę, że we współpracy z Izbą przyspieszymy proces transformacji cyfrowej w obszarze komunikacyjnym dla całej branży handlowej – mówi Robert Biegaj, Country Manager Grupy Offerista.

 

 

Zobacz także:

Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet
Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet

Ho Ho Ho! Mamy nadzieję, że pamiętacie kolędę e-Izby zachęcającą do zakupów świątecznych przez Internet…W tym roku […]

Czytaj więcej
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

TerGo wspiera działania biznesów, organizacji oraz osób prywatnych, które chcą efektywnie przeciwdziałać zmianom klimatu. Firma oferuje pełen […]

Czytaj więcej
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?