Grupa Digitalowa Whites dołączyła do e-Izby!

...

Whites, wiodąca agencja digital marketingu w Polsce i jedna ze 100 najszybciej rozwijających się agencji na świecie w 2020 według Adweek. Kompleksowo wspiera klientów w strategicznych obszarach: data-driven SEO, content marketingu, social media, marketing automation i wielu innych. Jest partnerem największych firm na rynku krajowym i globalnym.

Agencja Whites to blisko 120 specjalistów w obszarach data-driven SEO, social media, content marketing, kreacja, produkcja wideo, data science, reklama performance, analityka, HR, marketing b2b i administracja. Do Grupy Digitalowej Whites należą również: agencja marketing automation Vecton oraz software house GoodC.

Whites to jedna ze 100 najszybciej rozwijających się agencji na świecie wg magazynu Adweek. Zależy nam na wymianie doświadczeń i realnym wpływie na środowisko cyfrowe. Jestem przekonany, że Whites oraz jej eksperci będą mocnym wsparciem dla Izby Gospodarki Elektronicznej.” – Maciej Woźniak, CEO Whites.

Vecton – Agencja Marketing Automation, niezależni eksperci MarTechu. Agencja pomaga firmom wykorzystać pełen potencjał Marketing Automation i Customer Data Platform w biznesie. Zespół agencji zdobywał doświadczenie zarówno po stronie dostawców technologii, jak i klientów końcowych. Dzięki temu dobiera narzędzia, wspiera w ich wdrożeniu i tworzy strategie rozwoju, które maksymalizują korzyści firm.

Izba Gospodarki Elektronicznej łączy świat biznesu, technologii oraz szeroko pojętego know-how, tworząc unikalne środowisko na rynku. Jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju branży i być w stałym kontakcie z jej kluczowymi podmiotami.” – Dawid Szymula, Sales Director Vecton.

Zobacz także:

Spotkanie stacjonarne grupy merytorycznej Performance Marketing
Spotkanie stacjonarne grupy merytorycznej Performance Marketing

❗️Kolejne spotkanie grupy merytorycznej Performance Marketing odbędzie się w środę (15.06), o godz. 13:00 w biurze e-Izby❗️ […]

Czytaj więcej
e-Izba rozpoczyna współpracę z CHEQ
e-Izba rozpoczyna współpracę z CHEQ

Do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej dołączył CHEQ,  globalny lider w dziedzinie cyber security w obszarze marketingu. […]

Czytaj więcej
Webinar „Krajowy System e-Faktur”
Webinar „Krajowy System e-Faktur”

🔍 W jaki sposób wewnętrzne systemy informatyczne używane w działach księgowych będą wspierać korzystanie z KSeF?   […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?