kwiecień 26, 2022

Global24 jest nowym członkiem e-Izby!

📣 Wraz z początkiem tygodnia witamy w e-Izbie nową firmę zrzeszoną!

Global24 pomoże obsłużyć zagraniczną logistykę e-sklepu. Dostarczy zamówienie bądź odbierze zwrot w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoszech. Global24 rozwija usługi logistyczne tylko na tych rynkach, na których może zagwarantować najwyższy poziom jakości obsługi kupującego. Lider w obsłudze wysyłek do Wielkiej Brytanii (od 48h).

Celem Global24 jest, aby sklep internetowy w różnych częściach świata mógł skutecznie konkurować ze sobą na globalnym rynku e-commerce.
Dodatkowo, firma organizuje największą konferencję na temat cross-border w Polsce – E-wolucja.pl.

„W logistyce e-commerce nauczyliśmy się stale poszukiwać nowych ROZWIĄZAŃ. Chcąc pomagać naszym Partnerom i być zawsze krok do przodu, cieszymy się z dołączenia Global24 do grona partnerów Izby Gospodarki Elektronicznej. Da nam to możliwość dalszego dzielenia się naszym doświadczeniem i promowaniem sprzedaży cross-border w Polsce.” – Paweł Zakielarz, Global24.

Więcej o firmie: https://global24.eu/pl