Eversheds Sutherland Wierzbowski partnerem Izby Gospodarki Elektronicznej!

...

Kancelaria prawna Eversheds Sutherland Wierzbowski w czerwcu 2020 dołączyła do grona partnerów Izby Gospodarki Elektronicznej. Za współpracę z e-Izbą odpowiedzialne są: Marta Gadomska-Gołąb i dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska, kierujące praktyką Commercial.

Misją Izby Gospodarki Elektronicznej jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę wiedzy, działania legislacyjne oraz reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie. 

e-Izba reprezentuje interesy gospodarcze firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów w niej zrzeszonych. Zapewnia wsparcie dla  przedsiębiorców – zwłaszcza małych i średnich – dostarczając know-how i rozwiązania technologiczne. Wspiera również odbiorców w korzystaniu z rozwiązań cyfrowych.

– Bardzo cieszymy się z przystąpienia kancelarii Eversheds Sutherland Wierzbowski do Izby Gospodarki Elektronicznej, której dynamiczny rozwój obserwujemy od dawna. Miło nam znaleźć się w tak znakomitym gronie firm z sektora e-commerce. Liczymy na owocną współpracę, wymianę doświadczeń w ramach grup merytorycznych i wspólną realizację projektów, które będą realnie wspierać przedsiębiorców działających online. Działalność Izby jest bardzo bliska temu, co nasza kancelaria robi od ponad dwóch dekad, zapewniając kompleksowe wsparcie prawne dla przedsiębiorców działających w sektorze nowych technologii, e-commerce i szeroko rozumianym świecie digital – mówią Marta Gadomska-Gołąb i Aleksandra Kunkiel-Kryńska, partnerzy kierujący praktyką Commercial w kancelarii Eversheds Sutherland Wierzbowski.

– Polskie biuro Eversheds Sutherland wspiera przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach działalności, które dotyka transformacja cyfrowa i rozwój technologiczny. Zapewnia pełen wachlarz usług doradczych związanych z poszukiwaniem nowych modeli biznesowych, wdrażaniem innowacji i minimalizacją potencjalnych ryzyk z tym związanych. Pracujemy zarówno dla globalnych liderów, firm z sektora MSP oraz startupów. Mamy szczególne doświadczenie w pracy dla podmiotów z sektora IT, FMCG, meblarskiego, żywnościowego, farmaceutycznego i finansowego. Wspieramy przedsiębiorców we wszystkich zagadnieniach napotykanych w trakcie całego cyklu życia produktu – ze szczególnym uwzględnieniem działalności w sieci. Wierzymy, że dzięki bogatemu doświadczeniu naszych ekspertów będziemy mogli systematycznie dokładać swoje cegiełki na rzecz rozwoju polskiej branży e-commerce – zgodnie dodają Marta Gadomska-Gołąb i Aleksandra Kunkiel-Kryńska.

Zobacz także:

Rynek e-commerce w Czechach
Rynek e-commerce w Czechach

Dostępna jest już najnowsza publikacja z cyklu analiz zagranicznych rynków e-commerce. Tym razem skupiliśmy się na rynku […]

Czytaj więcej
Efektywna transformacja e-commerce B2B. Skorzystaj z inicjatyw Izby Gospodarki Elektronicznej
Efektywna transformacja e-commerce B2B. Skorzystaj z inicjatyw Izby Gospodarki Elektronicznej

Bezpłatne konsultacje z najlepszymi specjalistami z obszaru e-commerce B2B, nawiązanie współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami przedsiębiorców oraz […]

Czytaj więcej
E-eksport B2B. Stwórz strategię
E-eksport B2B. Stwórz strategię

„Kiedy podejmujemy decyzję o ekspansji na konkretne rynki, musimy dokładnie określić, w jaki sposób chcemy jej dokonać. […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?