ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. nową firmą zrzeszoną w e-Izbie

...

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. to jedno z największych w Polsce biur informacji gospodarczej. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej KRUK. Działa na rynku od 2003 roku, przyjmując, przechowując i ujawniając dane o dłużnikach oraz o płatnikach, którzy terminowo regulują swoje zobowiązania finansowe. Jest nowoczesnym i technologicznie zaawansowanym biurem informacji gospodarczej, cały czas dynamicznie się rozwijamy. ERIF zbudował kompleksowe, a zarazem różnorodne źródło wiedzy na temat kondycji finansowej i zachowań płatniczych konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji.

W swoim rejestrze gromadzi dane dotyczące zarówno zobowiązań niespłaconych w terminie (informacje negatywne), jak i tych, które zostały uregulowane na czas (informacje pozytywne). Jest transparentne i wiarygodne – jako jedyne biuro informacji gospodarczej w Polsce swoją bazę danych poddaje cyklicznej weryfikacji przez niezależnego biegłego rewidenta. Stworzona przez ERIF wielowymiarowa platforma wymiany informacji gospodarczych wyróżnia się unikatową strukturą danych. To bezpieczne i skuteczne narzędzie, które ze względu na swoją użyteczność jest wysoko cenione przez klientów oraz partnerów biznesowych.

Działalność prowadzi na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji
gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. z 2010 r., nr 81, poz. 530 z późn. zm.).

Przyjęcie ERIF BIG S.A. do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej jest dla nas naturalnym
krokiem, cenimy sobie spajające nas zasady oraz wartości. Stawiamy na nowe technologie, a poprzez
wymianę doświadczeń i aktywną współpracę na forum członków e-Izby chcemy zaznaczyć swój wkład w gospodarkę cyfrową – mówi Edyta Szymczak, prezes zarządu ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. Jestem przekonana, że kompleksowe rozwiązania oraz otwartość i elastyczność, jaką wniesiemy do Izby Gospodarki Elektronicznej, będą stanowiły wartość dodaną dla jej członków, jak i całej organizacji – dodaje prezes SzymczakPrzed nami czas pełen wyzwań, ale też szans na efektywne wsparcie rynku e-commerce.

Zobacz także:

CROSS-BORDER E-COMMERCE: Jak rozpocząć globalną ekspansję – doświadczenia liderów branży
CROSS-BORDER E-COMMERCE: Jak rozpocząć globalną ekspansję – doświadczenia liderów branży

Handel transgraniczny to bardzo istotny obszar rozwoju działalności dla e-przedsiębiorców, dlatego Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna nowy cykl […]

Czytaj więcej
Raport GS1 Polska: e-handel sięga po zewnętrznych dostawców logistyki
Raport GS1 Polska: e-handel sięga po zewnętrznych dostawców logistyki

Tylko 30% e-sklepów korzysta z outsourcingu logistyki dla e-commerce, wynika z raportu GS1 Polska. Jednak pionierzy w […]

Czytaj więcej
Koniec Privacy Shield. Co to oznacza dla firm  transferujących dane do USA?
Koniec Privacy Shield. Co to oznacza dla firm transferujących dane do USA?

Max Schrems po raz kolejny stanął w szranki z Facebookiem. I co ważne – skutecznie. Trybunał Sprawiedliwości […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?