e-Izba Digital Talks – nowy format online Izby Gospodarki Elektronicznej

...

Ostatnie miesiące dla każdego biznesu są wyzwaniem. Długa lista niewiadomych powoduje pojawianie się coraz większej liczby pytań. Porad i inspiracji najlepiej szukać u ekspertów oraz praktyków z branży.  Dlatego też Izba Gospodarki Elektronicznej rusza z inicjatywą e-Izba Digital Talks – nowym formatem spotkań i dyskusji biznesowych. e-Izba Digital Talks to dyskusje w digitalu o digitalu – i nie tylko. Lekka forma rozmowy o biznesie obejmująca strategię, trendy, wyzwania dla branży i pytania od oglądających. Każdy odcinek e-Izba Digital Talks skupia się na osobnym temacie przewodnim, a wszystko to odbywa się na żywo, poprzez transmisję online. 

Pierwszy odcinek e-Izba Digital Talks odbędzie się 19 maja o godzinie 15:00. Tematem przewodnim będzie: Marketing w dzisiejszej rzeczywistości cyfrowej w ujęciu e-commerce.

Wstrzymywać działania marketingowe i działać w obszarze CSR, czy jednak nie zamrażać budżetów i działać? Co stanie się z reklamami za duże miliony, które nie doczekały się emisji. Kto poniesie koszt? Dom mediowy, klient? Czy kreacja straci na wartości czy się wzmocni? Czy obecnie tylko reklama performance się liczy? Czy mamy do czynienia z koronamarketingiem?

Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w pierwszym odcinku e-Izba Digital Talks – Marketing w dzisiejszej rzeczywistości cyfrowej w ujęciu e-commerce. Dyskutować będą stratedzy firm marketingowych, domów mediowych a także osoby odpowiedzialne za marketing w e-sklepach. 

Odcinek e-Izba Digital Talks poprowadzi Paweł Oksanowicz, dziennikarz Muzo.fm, a gośćmi będą:

  • Łukasz Szymula, Tradedoubler, 
  • Kamil Wiszowaty, Value Media, 
  • Tomasz Michalik, Content House, 
  • Szymon Bujalski, Empik,
  • Tomasz Marszałł, TVN. 

 

Rejestracja na pierwszy odcinek e-Izba Digital Talks: 19 maja godz. 15.00 – 16.30.
https://app.livestorm.co/izba-gospodarki-elektronicznej/e-izba-digital-talks-1-odcinek-marketing

Jako organizacja zajmująca się rozwojem cyfrowym i szeroko pojętą transformacją cyfrową biznesu, wspieramy także marketingowo przedsiębiorców, m.in. poprzez konkursy e-Commerce Polska awards, Dyrektor e-Commerce Roku czy Performance Marketing Diamonds.

Zobacz także:

Sky-Shop.pl dołączyło do e-Izby
Sky-Shop.pl dołączyło do e-Izby

Sky-Shop.pl to oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, sprzedaży na Allegro i dropshippingu oferowane w systemie abonamentowym (SaaS). […]

Czytaj więcej
CROSS-BORDER E-COMMERCE: Jak rozpocząć globalną ekspansję – doświadczenia liderów branży
CROSS-BORDER E-COMMERCE: Jak rozpocząć globalną ekspansję – doświadczenia liderów branży

Handel transgraniczny to bardzo istotny obszar rozwoju działalności dla e-przedsiębiorców, dlatego Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna nowy cykl […]

Czytaj więcej
Raport GS1 Polska: e-handel sięga po zewnętrznych dostawców logistyki
Raport GS1 Polska: e-handel sięga po zewnętrznych dostawców logistyki

Tylko 30% e-sklepów korzysta z outsourcingu logistyki dla e-commerce, wynika z raportu GS1 Polska. Jednak pionierzy w […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?