Drugie spotkanie New Technology for Omnicommerce już 24.06!

...

Już 24 czerwca odbędzie się drugie z czterech spotkań grupy e-Izby: New Technology for Omnicommerce, której szefem został Jarosław Sokolnicki, Head of Microsoft Technology Center w Microsoft Polska. Podczas spotkania e-sklepom, platformom marketplace, przedstawicielom branży retail oraz branży finansowej zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania startupów technologicznych.

Celem grupy roboczej Izby Gospodarki Elektronicznej – New Technology for Omnicommerce, której Microsoft został Partnerem – jest nawiązanie współpracy z obiecującymi spółkami technologicznymi oraz startupami, które będą mogły prezentować swoje usługi i rozwiązania branżom w obszarach związanych z e-commerce. Działalność grupy ma mieć wymiar informacyjny, edukacyjny, jak i operacyjny.

 

Aktywności grupy New Technology for Omnicommerce zaplanowane są na co najmniej kilka miesięcy.
Kalendarz warsztatów prezentuje się następująco:
🔷 24.06.2021 – OmniCommunication. Kanały komunikacyjne z klientem, czyli wielokanałowe podejście do marketingu, sprzedaży i obsługi klientów w sposób, który tworzy zintegrowane i spójne doświadczenie klienta, niezależnie od tego, w jakim kanale się porusza.
🔷 01.10.2021 – OmniJourney. Intelligent Customer Journey, czyli o procesie zakupowym z perspektywy nabywcy oraz dostawcy i interakcji pomiędzy osobami i zasobami zaangażowanymi w proces zakupu i sprzedaży.
🔷 25.11.2021 – OmniProcess. Omnichannel Process Automatization, czyli o tym, jakimi kanałami sprzedawcy powinni docierać do klienta, dla lepszych rezultatów, tak by być atrakcyjnym i konkurencyjnym na rynku.

Przedstawicieli sklepów internetowych, platform marketplace, branży retail, banków oraz ubezpieczycieli, zainteresowanych wdrożeniem najnowszych technologii oraz inwestycjami w cyfryzację biznesu, zapraszamy do udziału w spotkaniach.

➡️ Rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/iKieJ2BKBrRWuBWZ9  ⬅️

Kontakt:
Anastasiya Buryanova
Specjalista ds. Eventów
E-mail: anastasiya.buryanova@eizba.pl
Telefon: +48 510 075 730

Zobacz także:

Rynek e-commerce w Finlandii
Rynek e-commerce w Finlandii

📢Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją z cyklu analiz zagranicznych rynków e-commerce.   🔷Tym razem opisujemy […]

Czytaj więcej
Taki Sam Start. Materiały dla konsumentów
Taki Sam Start. Materiały dla konsumentów

W ramach projektu „Taki Sam Start” eksperci Izby Gospodarki Elektronicznej przygotowali pakiet materiałów edukacyjnych z ważnymi treściami […]

Czytaj więcej
Webinar “Nowe zasady prezentowania opinii konsumentów i plasowania ofert w świetle dyrektywy Omnibus”
Webinar “Nowe zasady prezentowania opinii konsumentów i plasowania ofert w świetle dyrektywy Omnibus”

Zapraszamy na webinar Szkoły Gospodarki Cyfrowej na temat: “Nowe zasady prezentowania opinii konsumentów i plasowania ofert w […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?