„Doktor B2B e-commerce” – nowy projekt e-Izby

...

Izba Gospodarki Elektronicznej uruchamia projekt „Doktor B2B e-commerce”, realizowany przez topowych ekspertów B2B e-commerce. Rozpoczynamy rekrutację firm będących producentami i dystrybutorami, którzy są lub wkraczają na ścieżkę wdrażania rozwiązań cyfrowych. „Doktor B2B e-commerce” to spotkania biznesowe z ekspertami w formule „jeden na jeden”. Ich celem jest dostarczenie praktycznych rozwiązań dedykowanych dla potrzeb rynku B2B.  

Zgłoszenie następuje poprzez wypełnienie formularza online: https://forms.gle/rX7KqiBFRdTrCwia9

Podczas spotkań otrzymają Państwo unikatową okazję przedstawienia swoich konkretnych wyzwań/problemów, a eksperci będą proponowali adekwatne działania i propozycje dalszych kroków.

Nadrzędnym celem projektu jest dostarczenie producentom i dystrybutorom doświadczenia oraz wiedzy związanej z e-commerce oraz szerzej transformacją cyfrowej. Pierwsza godzina konsultacji jest bezpłatna!

Eksperci dedykowali swój czas 1-2 razy w tygodniu w stałych porach więc umówienie spotkanie będzie łatwiejsze. Projekt planujemy realizować wstępnie do końca 2021 roku.  Do udziału zapraszamy wszystkie firmy potrzebujące wsparcia w wejściu lub optymalizacji działań w nowoczesnych kanałach sprzedaży i komunikacji oraz wdrożeniach IT.

Udział w projekcie zadeklarowali już: Justyna Skorupska, Sebastian Błaszkiewicz, Adam Chudzik, Rafał Gadomski, Tomasz Plata, Damian Sinior, Wojciech Szymański.

Jednocześnie przypominamy, iż wypełnienie formularza wiąże się z deklaracją udziału w spotkaniu z wybranym ekspertem.

Zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Rynek e-commerce w Czechach
Rynek e-commerce w Czechach

Dostępna jest już najnowsza publikacja z cyklu analiz zagranicznych rynków e-commerce. Tym razem skupiliśmy się na rynku […]

Czytaj więcej
Efektywna transformacja e-commerce B2B. Skorzystaj z inicjatyw Izby Gospodarki Elektronicznej
Efektywna transformacja e-commerce B2B. Skorzystaj z inicjatyw Izby Gospodarki Elektronicznej

Bezpłatne konsultacje z najlepszymi specjalistami z obszaru e-commerce B2B, nawiązanie współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami przedsiębiorców oraz […]

Czytaj więcej
E-eksport B2B. Stwórz strategię
E-eksport B2B. Stwórz strategię

„Kiedy podejmujemy decyzję o ekspansji na konkretne rynki, musimy dokładnie określić, w jaki sposób chcemy jej dokonać. […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?