Devire nowa firma zrzeszona w e-Izbie

...
Devire zajmuje się rekrutacją pracowników, zatrudnieniem zewnętrznym, contractingiem IT, rozwiązaniami RPO (Recruitment Process Outsourcing) oraz employer brandingiem. Kompleksowo wspiera pracodawców w przyciąganiu, zatrudnianiu i angażowaniu pracowników.
Devire działa w szeregu branż i sektorów rynku: od bankowości, przez digital, finanse, IT, aż po logistykę i zakupy. Każdego dnia znajduje specjalistów, ekspertów oraz kadrę zarządzającą dla firm zlokalizowanych w całej Polsce oraz Czechach, Słowacji, Niemczech i innych rynkach europejskich.
 
„Devire jako lider rekrutacji na co dzień wspiera pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych ekspertów i nieustannym wzroście branży e-commerce oraz digital. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby kompetencyjne i wyzwania, z którymi mierzą się dziś firmy. Jednocześnie jako organizacja sami przykładamy szczególną wagę do technologii, a w codziennej pracy wykorzystujemy elementy agile. Dołączenie do grona jednego z najbardziej opiniotwórczych stowarzyszeń zrzeszającym firmy związane z e-handlem jest dla nas ważnym krokiem strategicznym. Cieszymy się, że nasza wiedza rynkowa identyfikuje się z celami realizowanymi przez e-Izbę i liczymy, że ta współpraca zaowocuje wieloma innowacyjnymi projektami.” – Dorota Hechner, Business Unit Manager Permanent Recruitment, Devire.

Zobacz także:

Spotkanie stacjonarne grupy merytorycznej Performance Marketing
Spotkanie stacjonarne grupy merytorycznej Performance Marketing

❗️Kolejne spotkanie grupy merytorycznej Performance Marketing odbędzie się w środę (15.06), o godz. 13:00 w biurze e-Izby❗️ […]

Czytaj więcej
e-Izba rozpoczyna współpracę z CHEQ
e-Izba rozpoczyna współpracę z CHEQ

Do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej dołączył CHEQ,  globalny lider w dziedzinie cyber security w obszarze marketingu. […]

Czytaj więcej
Webinar „Krajowy System e-Faktur”
Webinar „Krajowy System e-Faktur”

🔍 W jaki sposób wewnętrzne systemy informatyczne używane w działach księgowych będą wspierać korzystanie z KSeF?   […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?