Devire nowa firma zrzeszona w e-Izbie

...
Devire zajmuje się rekrutacją pracowników, zatrudnieniem zewnętrznym, contractingiem IT, rozwiązaniami RPO (Recruitment Process Outsourcing) oraz employer brandingiem. Kompleksowo wspiera pracodawców w przyciąganiu, zatrudnianiu i angażowaniu pracowników.
Devire działa w szeregu branż i sektorów rynku: od bankowości, przez digital, finanse, IT, aż po logistykę i zakupy. Każdego dnia znajduje specjalistów, ekspertów oraz kadrę zarządzającą dla firm zlokalizowanych w całej Polsce oraz Czechach, Słowacji, Niemczech i innych rynkach europejskich.
 
„Devire jako lider rekrutacji na co dzień wspiera pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych ekspertów i nieustannym wzroście branży e-commerce oraz digital. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby kompetencyjne i wyzwania, z którymi mierzą się dziś firmy. Jednocześnie jako organizacja sami przykładamy szczególną wagę do technologii, a w codziennej pracy wykorzystujemy elementy agile. Dołączenie do grona jednego z najbardziej opiniotwórczych stowarzyszeń zrzeszającym firmy związane z e-handlem jest dla nas ważnym krokiem strategicznym. Cieszymy się, że nasza wiedza rynkowa identyfikuje się z celami realizowanymi przez e-Izbę i liczymy, że ta współpraca zaowocuje wieloma innowacyjnymi projektami.” – Dorota Hechner, Business Unit Manager Permanent Recruitment, Devire.

Zobacz także:

Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka
Izba Gospodarki Elektronicznej rozpoczyna współpracę z Orlen Paczka

ORLEN Paczka to nowoczesna, wygodna, solidna i szybka usługa logistyczna. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku […]

Czytaj więcej
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży

22 września 2022 roku odbyła się inauguracja Szkoły Gospodarki Cyfrowej Junior, nowego projektu edukacyjnego Izby Gospodarki Elektronicznej […]

Czytaj więcej
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby
Spotkanie online Grupy Legislacyjnej e-Izby

📢Już 4 października o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie online Grupy Legislacyjnej, na którym będziemy pracować na […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?