Adtraction nowym członkiem zrzeszonym w e-Izbie

...

Adtraction istnieje od 2007 roku i wywodzi się ze Szwecji. Firma zajmuje się marketingiem partnerskim, z sukcesem prowadząc kampanie z obszaru finansów oraz e-commerce. W portfolio Adtraction znajdują się dobrze znane marki oraz bogaty wachlarz partnerów z całego świata. W swoich działaniach stawiają na transparentność, najlepszą obsługę klienta i lokalną obecność. Niezawodne i innowacyjne narzędzia technologiczne oraz współpraca nastawiona na długofalowe relacje wyróżniają firmę na rynku.

Celem Adtraction od zawsze była pomoc markom w sprzedaży oraz w efektywnym zarządzaniu budżetem marketingowym. Przystąpienie do Izby Gospodarki Elektronicznej otwiera nam kolejne drzwi, pozwalające na realizację naszej strategii i rozszerzania grona naszych partnerów. Zależy nam na wymianie poglądów, doświadczeń i edukacji rynku w zakresie marketingu partnerskiego, poprzez dzielenie się najlepszymi praktykami oraz poradami zaczerpniętymi nie tylko z naszego lokalnego doświadczenia, ale też od zespołów Adtraction w całej Europie. Ogromnie cieszymy się na współpracę z Izbą i wszystkimi zrzeszonymi firmami – mówi Kinga Przepiórka, Country Manager Poland.

Cieszymy się, że do grona członków zrzeszonych w e-Izbie dołączyła kolejna firma na rzecz rozwoju polskich e-przedsiębiorców.

Zobacz także:

InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!
InPost to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku!

InPost – Paczkomat, Kurier to kolejna firma, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby w 2023 roku! […]

Czytaj więcej
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań
TAKI SAM START – przez dialog do rozwiązań

Izba Gospodarki Elektronicznej kontynuuje kampanię, której celem jest zrównanie szans konkurencyjnych europejskich przedsiębiorców e-commerce z podmiotami kierującymi […]

Czytaj więcej
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby
mBank dołączył do grona partnerów inicjatywy e-Izby

Mamy przyjemność przedstawić kolejną firmę, która dołączyła do grona partnerów inicjatyw e-Izby. mBank Polska od lat jest […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?