Adtraction nowym członkiem zrzeszonym w e-Izbie

...

Adtraction istnieje od 2007 roku i wywodzi się ze Szwecji. Firma zajmuje się marketingiem partnerskim, z sukcesem prowadząc kampanie z obszaru finansów oraz e-commerce. W portfolio Adtraction znajdują się dobrze znane marki oraz bogaty wachlarz partnerów z całego świata. W swoich działaniach stawiają na transparentność, najlepszą obsługę klienta i lokalną obecność. Niezawodne i innowacyjne narzędzia technologiczne oraz współpraca nastawiona na długofalowe relacje wyróżniają firmę na rynku.

Celem Adtraction od zawsze była pomoc markom w sprzedaży oraz w efektywnym zarządzaniu budżetem marketingowym. Przystąpienie do Izby Gospodarki Elektronicznej otwiera nam kolejne drzwi, pozwalające na realizację naszej strategii i rozszerzania grona naszych partnerów. Zależy nam na wymianie poglądów, doświadczeń i edukacji rynku w zakresie marketingu partnerskiego, poprzez dzielenie się najlepszymi praktykami oraz poradami zaczerpniętymi nie tylko z naszego lokalnego doświadczenia, ale też od zespołów Adtraction w całej Europie. Ogromnie cieszymy się na współpracę z Izbą i wszystkimi zrzeszonymi firmami – mówi Kinga Przepiórka, Country Manager Poland.

Cieszymy się, że do grona członków zrzeszonych w e-Izbie dołączyła kolejna firma na rzecz rozwoju polskich e-przedsiębiorców.

Zobacz także:

Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet
Kolęda e-Izby zachęcająca do zakupów świątecznych przez Internet

Ho Ho Ho! Mamy nadzieję, że pamiętacie kolędę e-Izby zachęcającą do zakupów świątecznych przez Internet…W tym roku […]

Czytaj więcej
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!
TerGo jest nową firmą zrzeszoną w e-Izbie!

TerGo wspiera działania biznesów, organizacji oraz osób prywatnych, które chcą efektywnie przeciwdziałać zmianom klimatu. Firma oferuje pełen […]

Czytaj więcej
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce
6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja […]

Czytaj więcej
Dołącz do e-Izby
Widzisz błąd na stronie?