Dołącz do e-Izby
Polski / English

Nowe firmy dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej

W ostatnich tygodniach do e-Izby dołączyły nowe firmy członkowskie: Exponea s.r.o. oraz Audio Marketing Sp. z o.o.

Exponea s.r.o.exponea_2.jpg

Exponea s.r.o. jest jedyną platformą zbudowaną od podstaw jako zintegrowane narzędzie, które umożliwia omnichanelową personalizację w czasie rzeczywistym, analizę 360° dla pojedynczego klienta, a także dynamiczny system testowania A/B za pomocą AI. Exponea podnosi wskaźniki konwersji, poprawia ROI i maksymalizuje customer lifetime value.

Audio Marketing Sp. z o.oaudio_marketing_2.jpg

Audio Marketing Sp. z o.o. dostarcza odpowiednią muzykę dla biznesu. Firma posiada dwie marki SONIQA.PL oraz Muzyczna Galanteria dedykowane dla każdego rodzaju biznesu od małych kawiarni, sklepików, salonów poprzez restauracje, hotele, parki rozrywki, jak również duże i znane sieci, także te z branży FMCG. Naszą usługę z powodzeniem świadczymy w galeriach i centrach handlowych w całym kraju.

Zwiń «